Sex a vztahy

16. července 2020 15:58

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 9 skvělých tipů, jak sbalit pana božského. Vyzkoušíte je, dámy?

Už moc dlouho se svěřujete svým kamarádkám, že máte single života dost a chtěli byste do života chlapa? Těchto pár rad vám pomůže najít pana božského, tak neváhejte a vyzkoušejte je!

Muži jsou sice lovci, ale když jim půjdete naproti, určitě tím nic nezkazíte. Nečekejte na zázraky, překonejte ostych a vyjděte štěstí vstříc.

1. Otevřete brány.

Jestli máte neustále myšlenky typu „Stejně by mě nikdo nechtěl“ nebo „Pořádní chlapi už snad ani neexistují“, zapomeňte na ně! Pokud je muž doopravdy to, co potřebujete ke štěstí, začněte hledat. Pozitivní myšlení vás příjemně naladí - nejdůležitějším krokem je si přiznat, že si zasloužíte být šťastná a toho pravého poznáte.

2. Kde se schovávají?

Nikde. Muži jsou na každém rohu. V hromadné dopravě odložte mobilní telefon, knížku či časopis a koukejte kolem sebe. Letmý úsměv na pohledného muže může být jen začátek. Hlavně se dívejte kolem sebe a možná zjistíte, že po vás pokukuje kolega z práce či se na vás každé ráno směje soused ve výtahu.

3. Udělejte první krok.

Že má žena počkat, až ji muž osloví první je už dávno passé. Neustále se snažíme být emancipované, tak udělejme první krok, vždyť i muži mohou být stydliví a bát se oslovit krásnou ženu.

4. Buďte přímá.

Muži náznaky nepoznají, to je známá věc, pokud se vám někdo líbí, nechoďte kolem horké kaše. Pozvání na kávu přece není nic závazného. A pokud vás nějaký muž odmítne, nevěste hlavu, přece se říká: pro jedno kvítí slunce nesvítí.

5. Nejen na jednu noc.

Ano, pro vztah na jednu noc je důležité, jak vypadáte, ale pro vztah na celý život nemusíte mít největší prsa, být nejhubenější či mít bezchybnou pleť. Zaujměte ho svými koníčky, osobností či kuchařským uměním. Muži sice hodnotí na první pohled vzhled, ale to jim dlouho nevydrží.

6. Ani Popelka, ani princezna.

Při hledání partnera vám může pomoct nový top, boty či rtěnka, ale jen když vám dodá sebevědomí. Muži jsou z žen, které se podceňují, otrávení, a naopak z těch, které jsou sebevědomé až na půdu, mají strach. Pokud chcete ulovit chlapa, buďte zdravě sebevědomá, každá z nás je něčím zajímavá.

7. Oční kontakt.

Oční kontakt, úsměv, letmý dotek – to vše může pomoci k upoutání pozornosti a následného rande. Muži přiznávají, že pohled z očí do očí je prvním spouštěčem zájmu o ženu.

8. Čarujte s vůněmi.

Vůně dokážou divy, zejména s muži. Příliš mnoho parfému ale může mít spíše negativní dopad, takže pozor na to, abyste to nepřehnaly.

9. Nevzdávejte to.

Zázraky se dějí, ale šance, že poznáte pana božského na první schůzce, je mizivá. Většina žen musí projít několika schůzkami, aby našly svého vytouženého prince, a proto to nevzdávejte, nenechte se neúspěchy odradit!

Sdílejte článek
Štítky muž život vztah láska rada

Přečtěte si také