ODHALENO: Chcete být sexuálním bohem? Stačí dělat v posteli tuhle jednoduchou věc

Je to zcela logické a přesto to mnoho mužů při sexu vůbec nenapadne. Už víte, o co jde?

Jestli je na světě jedna jediná věc, ve které nemusíme soutěžit, a přesto v ní chceme být nejlepší, tak je to stoprocentně sex. Nikdo v něm nechce být špatný. Problém ale je ten, že na každého funguje něco jiného a neexistuje tak přesný manuál co a jak dělat, aby bylo milování skvělé. A nejlépe zakončené mnohonásobným orgasmem.

Přesto však pilní vědci vyzkoumali jednu věc, která funguje naprosto na každého! Podle studie z roku 2012, ve které odpovídalo více než 6000 mladých žen z 21 univerzit vyšlo najevo, že k dokonalému sexu stačí podle ženy...a teď se připravte... NASLOUCHAT!

Je nám jasné, že teď máte podobně zklamaný výraz, jako když vám řekli, že Ježíšek neexistuje. A čekali jste spíše konkrétnější návod typu "udělejte tenhle pohyb jazykem, přitlačte tady a udělejte tohle." Jak už ale bylo řečeno výše, žádný takový postup nemůže nikdy stoprocentně fungovat.

Zatímco vnímat toho druhého, cítit se komfortně, uvolněně a pohodlně, a hlavně naslouchat tomu druhému (jak jeho slovům, tak řeči těla), funguje pokaždé. Pokud si tedy nejste jistí, jestli se to tomu druhému líbí, jednoduše se zeptejte: „Líbí se ti, když to dělám takhle?". A sami se nebojte projevit. Váš sexuální život se diametrálně zlepší!

Sdílejte článek

Přečtěte si také