Sex a vztahy

2. června 2020 14:18

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: Chcete šťastný vztah? Tak byste měli mít sex na prvním rande, tvrdí studie

O tom, na kolikáté schůzce byste na to měli vlítnout, už bylo napsáno mnoho. Málokdo by na to ale šel na první schůzce. Podle téhle studie si ale přesně tímhle můžete pojistit vztah.

Jestli chcete mít kvalitní a šťastný vztah, po kterém toužíte, musíte mít sex rozhodně co nejdříve. Alespoň to tvrdí nová studie, z které vyplývá, že víc než třetina mužů našla lásku poté, co se vyspali s partnerkou na prvním rande. Podle studie skončí v posteli spousta párů okamžitě poté, co se poznají – uvedlo to 58 procent mužů a 56 procent žen. A byl z toho vztah v případě žen v 36 procentech a u mužů v 34 procentech, což není zrovna málo.

Takže z toho vyplývá, že šance na dlouhodobý vztah nejsou v tomto případě tak malé, jak by se mohlo zdát. Ženy jsou sice o něco opatrnější, přesto však není vyloučeno, že když budou riskovat, tak jim to klapne. Studie se zúčastnilo 2 000 lidí z přední seznamovací stránky IllicitEncounters. Dále také z výsledků vyplynulo, že přes polovinu mužů i žen by chtělo mít sex už na první schůzce, ale nešli do toho, protože jim to připadalo příliš brzy.

V případě, že do toho ale šli, měli velkou nejistotu. U žen se tato nejistota týkala hlavně vzhledu (84 procent), sexuální výkonnosti (69 procent) a toho, jak moc dobré budou ve srovnání s předchozími milenkami nového partnera (61 procent). U mužů se nejistota týkala sexuální výkonnosti (82 procent) následovaná porovnáváním se s předchozími partnery ženy (57 procent) a jejich vzhledu (54 procent).

Sdílejte článek

Přečtěte si také