ODHALENO: Chcete zhubnout sexem? Tohle jsou 4 polohy, při kterých se nejvíce namakáte!

Chcete mít parádní postavu a štíhlejší tělo, ale nechce se vám do posilovny? Tak začněte více provozovat tyto sexuální polohy.

Když se to tak vezme, je sex ta nejlepší a nejpříjemnější metoda hubnutí, či dokonce i slušného procvičování fyzičky. Zpocení budete stejně, udýchaní taky, místo oblečení zaneřádíte povlečení, ale rozhodně to bude větší zábava než makačka ve fitku! Které 4 polohy nahradí nenáviděný cross-fit, zumbu nebo běhání? A troufnete si na všechny z nich?

Na stojáka – Je to extrémně namáhavá a náročná poloha, zejména pro chlapy. Ono vzít partnerku do náručí a opakovaně přirážet (nebo nechat ji) opravdu není nic jednoduchého. Pouze opravdový kanec si ji dokáže narážet na kůl do rytmu, aniž by se po půl minutě unavil. Tady už jsou potřeba svaly a slušná kondička. Ani holka se však v této pozici rozhodně nefláká. Je pro ni těžké se na muži udržet. Posiluje nohy, paže, zadek... vlastně celé tělo!

Na koníčka – Tady si zase slušně zaposilují ženy. Při máločem se žena tak zadýchá, jako když si osedlá muže a divoce na něm cválá. Je to velmi intenzivní kardio cvičení, které se naprosto s přehledem vyrovná sprintu či spinningu. Muži ale v hubnutí zrovna dvakrát nepomůže.

Most – Pokud chcete mít namakané ruce a zároveň sexy zadeček, neexistuje nic lepšího než poloha mostu. Vzepřete se na rukách, ale nemusíte zaklánět hlavu. Trup udržte ve vodorovné poloze a zadek tlačte nahoru. Partner si pak před vás klekne a za boky si vás jen na sebe přisouvá.

Luk – Je podobný jako most s tím rozdílem, že si lehnete na lopatky a necháte ruce odpočinout. O to výš ale musíte zvednout zadeček, aby se k vám klečící partner pohodlně dostal. Což je pořádná výzva. Po sexu vás pak půlky budou možná pálit jako čert. Po pár takových „cvičeních“ vám ale bude právě zadeček každá žena závidět.

Sdílejte článek
Štítky Sex hubnutí svaly posilování sex zadek hubnutí na koníčka

Přečtěte si také