ODHALENO: Co o vás prozradí během orgasmu vaše tvář? Tyhle výrazy si zapamatujte

Co znamenají různé výrazy během orgasmu?

Orgasmus je zážitek, který je pro mnoho lidí velmi intenzivní a plný emocí. Během orgasmu tak lidé přirozeně tyto emoce vyjadřují – buď slovně, většinou ale spíš pomocí různých výrazů. Co znamenají a jak si je vykládat, aniž byste museli partnera zasypat hromadou otázek, to se dozvíte z následující řádků.

1. Ústa dokořán, zvrácená hlava, oči zavřené a hlasité nářky

Lidé s tímto druhem sexuálního obličeje mají rádi sex bez zábran, baví je prakticky vše, rádi o tom mluví a vnímají to jako zábavu a zdroj potěšení. I proto je výraz tak populární ve filmech.

2. Tichý orgasmus

Nebojte se, tichý orgasmus neznamená špatný orgasmus! Tito lidé jsou zkrátka pohlceni vnitřními pocity, rádi si to naplno vychutnají po svém, jakmile jim ale způsobíte rozkoš, mají tendenci vám to vrátit dvojnásob.

3. Oční kontakt a milující výraz

Sex není jenom pouhý tělesný akt, je to forma intimního sbližování, milování se, a jakmile při tom vyvrcholí – je to projev nejvyšší lásky.

4. Ponurá tvář, rty přitisklé k sobě a spousta mračení

Tito lidé jsou tak trochu neurotici. Sex je pro ně o boji s nervozitou, čím větší intimita a tím pádem i delší čas strávený společně v posteli, tím spíš tyto zábrany postupně odhodí a každý orgasmus si budou naplno užívat. Mračení už jim ale možná zůstane…

Sdílejte článek

Přečtěte si také