Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Sex a vztahy

ODHALENO: Jak hluboká je vlastně průměrná vagina?

Ptal se na to kamarád.
Vydáno: 06.09.2017
Taky vás to už někdy zajímalo?

Když se slavná zpěvačka Rihanna kdysi v médiích přiznala, že se obává, že má příliš hlubokou vaginu, lidé se mohli zbláznit. Jsou to lidé, to lidé dělají. Každopádně to zvedlo seriózní debatu – jak vlastně hluboká je průměrná vagina?

Jó, každá má svou specifickou chuť.

Jak chutná vagina? 13 mužů popsalo, jak jim šmakovala jejich přítelkyně během orálního sexu

Na tuto otázku se řada studií snažila najít odpověď, ta definitivní a nejspíš i nejpřesnější pak pochází z roku 1996. Nebudeme vás zdržovat způsobem, jakým toho vědci dosáhli, nicméně podařilo se jim vytvořit odlitky vagin zhruba 40 žen, z nichž některé za sebou již měly porod, a dospěli k závěru, že průměrná vagina měří zhruba 6,8 až 14,7 cm do hloubky. My bychom to přeložili zhruba tak, že jsou hluboké tak akorát, ale třeba má někdo jinou zkušenost.

Jsou ty holky normální?

VIDEO: Nová šílená challenge! Sexy holky se vzájemně plácají přes vaginy a natáčí se u toho. Vydržíte se dívat až do konce?

 

Mohlo by vás zajímat:

Reklama
Článek je zařazen v: Rihanna, studie, vagina, vědci, Sex, otázka, hloubka, centimetry, průměr
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama