ODHALENO: Jak na dokonalý sex s milencem? Tyhle 3 věci musíš dodržet, aby ses nezamilovala

Najít si dobrého milence na to jedno v dnešní době není žádná ostuda. Navíc, nemusíš o tom vyprávět kamarádkám na každém kroku, že. Ale přecejen se vyplatí dodržet určitá pravidla, aby ses náhodou nezamilovala.

1. Vyber si správně. Není nic horšího než vybrat si špatného milence. Takže neslevuj ze svých nároků a vyber si takového, který ti bude nejvíce vyhovovat. Rozhodně se neboj zeptat se na všechno předem. Jestli má rád anální sex, nebo polohu 69, jestli ho láká BDSM, nebo třeba další erotické praktiky. Určitě sama víš, co bys chtěla vyzkoušet. A jestli tě láká něco jiného, než JEHO, tak ho určitě neber. Vyhnout je lepší se zklamaným chlapům, rozvedeným, zkrátka těm, kterým by mohlo jít o něco víc. Netvrdíme, že to je špatné. Ale jestli hledáš pouze sex, neber to osobně.

2. Nezamiluj se. Jestli víš moc dobře, že na podobné vztahy nejsi, tak do toho raději nejdi. Není nic horšího než najít milence na sex a po týdnu mu oznámit, že už ho miluješ. Akorát bys ho vyděsila a ze společných zážitků bys nic neměla. Zaměř se hlavně na svoje tělo a fyzické potěšení, protože z tohoto vztahu asi láska na celý život nevykvete. Jestli chceš vztah, musíš na to jít pomalu. A jestli sex, tak už se od začátku nesoustřeď na emoce.

3. Nedělej si z něho kámoše. Protože si chceš přece užít skvělý sex, nikoliv chodit s ním třeba do kina, na posezení u piva a podobně. Jasně, záleží, jak si to nastavíte, nicméně ten super sex by se ti mohl pěkně znechutit, když zjistíš, co je to za člověka. Nezajímej se o to, co má rád, jaké jsou jeho koníčky nebo kde pracuje. To by mohlo mít za následek jenom to, že se zamiluješ, což v tomhle vztahu není tvým cílem. Takže soukromí nadevše. Nesmíme opomenout, že ani ty o sobě nic moc nevykládej druhému.

Sdílejte článek
Štítky milenec Sex vztah vztahy sex dokonalý milenec

Přečtěte si také