Sex a vztahy

12. prosince 2016 14:35

Tereza Javorová

ODHALENO: Jaké to je mít sex s opravdu velkým PENISEM? Ženy přiznaly, že ve skutečnosti to je...

Myslíte si, že čím větší penis, tím lepší sex? Nemusí to být úplně pravda. Ženy přiznaly, jaké to je ve skutečnosti...

I když ženy většinou jásají, když v kalhotách muže objeví anakondu než malého kašpárka, nadšení jim nevydrží dlouho. Obdařenejší muži totiž nemají tak silnou erekci. Aby byl jejich stožár pevný jako skála, musí se opravdu hodně, ale hodně vzrušit. Častěji tak mají spíše povadlou květinu než trčící kopí.

Velká část sexuálních pozic je pro muže, al spíše pro ženy, které mají sex s obdařeným mužem, naprosté tabu. Když si uvědomíme nepoměr velikosti ženských pohlavních orgánů a mužské chlouby, jaksi tot totiž nevychází. Hluboká sonda do jejího nitra tak nepřichází v úvahu, pokud jí muž nechce udělat vyšetření žaludku svým penisem.

To stejné platí při orálním sexu. Ten zvládne jen velmi zkušená žena, která ztratila dávicí reflex. A nevadí jí sonda zavedená až do krku. Stejně se však nedotane k ochutnání celého "nanuku" a skončí jen u "lízátka".

Anální sex je téměž vyloučený. Nic tak velkého se tam prostě nevejde.

U mužů s velkým penisem je větší šance, že bude žena nakonec trpě zklamaná. Přece jen očekává, že když má tak velké nádobíčko, tak musí být i dobrý v sexu. Jenže opak bývá pravdou. Takoví muži se dotiž mohou spoléhat jen na velikost svého náčiní a zapomínají techniku. A ta je přitom naprosto zásadní.

---

Podívejte se na nejvíc sexy fotky v historii Instagramu.

Sdílejte článek
Štítky Instagram sex penis

Přečtěte si také