návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: Jaké polohy mají nejraději jednotlivá znamení zvěrokruhu? Lvi to milují zezadu, Panny zase…

Díky horoskopu a astrologii se dá zjistit mnoho zajímavých věcí. Velmi zajímavých věcí. Jakou polohu má vaše znamení horoskopu nejraději?
Vydáno: 30.05.2018
Polohy podle znamení horoskopu 1
Polohy podle znamení horoskopu 1 Autor: istock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Asi všichni už víme, že znamení zvěrokruhu nás ovlivňuje víc, než si myslíme. Díky astrologii se dá vyčíst mnoho o našich vztazích či budoucnosti. Díky horoskopu se můžeme např. dozvědět, co platí na našeho vysněnéo partnera. Můžeme se toho ale dozvědět také mnoho o našich sexuálních stránkách! Některá znamení jsou totiž více vášnivá, jiná preferují pomalý a intenzivní sex. A taky se dá z horoskopu snadno vyčíst, která poloha je pro vaše znamení (či znamení vašeho partnera) naprosto ideální. Tak co myslíte, sedí to?

Beran: Berani jsou velmi vášniví a dominantní. Velmi dominantní. Žena v Beranu má ráda, když ji partner sváže a trochu si ji zkrotí. Muž naopak miluje střídání různých poloh.

Býk: Správně ho nažhaví smyslný a vášnivý sex. Býci kladou velký důraz na intenzitu prožitku, takže jakákoliv poloha, kde může partner přirážet opravdu hluboko, je skvělá. A muži v tomto znamení milují dlouhý orální sex!

Blíženci: Blíženci je znamení mnoha tváří a platí to i v sexu. Rádi mění různé role a chvíli si hrají na školačku a učitele, jindy na instalatéra a bohatou paničku.

Rak: Raci jsou tak trochu zvrhlíci. Vzruší je tedy plácání, svazování, nebo anální sex.

Lev: Muže vzrušuje poloha zezadu, kdy celou situaci může plně kontrolovat. Lvice je naopak ráda nahoře ze stejného důvodu.

Panna: Touží po romantickém sexu a je pro ně důležitá odezva od partnera. Muži by tedy ženě měli umět šikovně stimulovat klitoris a ženy by jim měly dát patřičně najevo, že se jim to líbí. Obě pohlaví pak kvůli romantice preferují klasického misionáře.

Váhy: Mají rádi rovnováhu a harmonii. Ideální je proto poloha 69!

Štír: Milují smyslnou předehru v podobě šampaňského, jahod a masáže. Pak vám to rádi udělají ve stoje třeba u dveří.

Střelec: Nejžhavější je pro ně rychlý sex na veřejnosti, kde je může někdo načapat.

Kozoroh: Kozoroha rozpálíte nejvíce jazykem! A to když budete sprostě mluvit. Povzbuzujte ho, opepřete sex drsnými výrazy a užívejte si to. Zkuste třeba polohu vsedě, kdy si žena muže osedlá a všechny prasárny mu může říkat přímo do očí.

Vodnář: Svažte ho a zavažte mu oči! Vodnář touží po vzrušení a zejména originalitě. Rutinním sexem v posteli si ho nezískáte.

Ryby: Poloha na boku či zezadu je pro ryby ideální. Pomoct si můžete i vibrátorem.

Jakou polohu mají nejraději?

ODHALENÍ: 4 sexuální polohy, které mají muži nejraději, ale holky se je stydí dělat! Vy taky?

Vyzkoušíte novou 30denní sex challenge?

ODHALENO: 30 sexuálních poloh za měsíc! Tahle nová challenge nutí páry zkoušet pěkně drsné věci! Vyzkoušíte ji?

Článek je zařazen v: sexuální polohy , horoskop , znamení horoskopu , zvěrokruh , odhaleno , Sex
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama