reklama

reklama

Polohy podle znamení horoskopu 1

ODHALENO: Jaké polohy mají nejraději jednotlivá znamení zvěrokruhu? Lvi to milují zezadu, Panny zase…

Publikováno: 30.05.2018
Díky horoskopu a astrologii se dá zjistit mnoho zajímavých věcí. Velmi zajímavých věcí. Jakou polohu má vaše znamení horoskopu nejraději?

reklama

Asi všichni už víme, že znamení zvěrokruhu nás ovlivňuje víc, než si myslíme. Díky astrologii se dá vyčíst mnoho o našich vztazích či budoucnosti. Díky horoskopu se můžeme např. dozvědět, co platí na našeho vysněnéo partnera. Můžeme se toho ale dozvědět také mnoho o našich sexuálních stránkách! Některá znamení jsou totiž více vášnivá, jiná preferují pomalý a intenzivní sex. A taky se dá z horoskopu snadno vyčíst, která poloha je pro vaše znamení (či znamení vašeho partnera) naprosto ideální. Tak co myslíte, sedí to?

Beran: Berani jsou velmi vášniví a dominantní. Velmi dominantní. Žena v Beranu má ráda, když ji partner sváže a trochu si ji zkrotí. Muž naopak miluje střídání různých poloh.

Býk: Správně ho nažhaví smyslný a vášnivý sex. Býci kladou velký důraz na intenzitu prožitku, takže jakákoliv poloha, kde může partner přirážet opravdu hluboko, je skvělá. A muži v tomto znamení milují dlouhý orální sex!

Blíženci: Blíženci je znamení mnoha tváří a platí to i v sexu. Rádi mění různé role a chvíli si hrají na školačku a učitele, jindy na instalatéra a bohatou paničku.

Rak: Raci jsou tak trochu zvrhlíci. Vzruší je tedy plácání, svazování, nebo anální sex.

Lev: Muže vzrušuje poloha zezadu, kdy celou situaci může plně kontrolovat. Lvice je naopak ráda nahoře ze stejného důvodu.

Panna: Touží po romantickém sexu a je pro ně důležitá odezva od partnera. Muži by tedy ženě měli umět šikovně stimulovat klitoris a ženy by jim měly dát patřičně najevo, že se jim to líbí. Obě pohlaví pak kvůli romantice preferují klasického misionáře.

Váhy: Mají rádi rovnováhu a harmonii. Ideální je proto poloha 69!

Štír: Milují smyslnou předehru v podobě šampaňského, jahod a masáže. Pak vám to rádi udělají ve stoje třeba u dveří.

Střelec: Nejžhavější je pro ně rychlý sex na veřejnosti, kde je může někdo načapat.

Kozoroh: Kozoroha rozpálíte nejvíce jazykem! A to když budete sprostě mluvit. Povzbuzujte ho, opepřete sex drsnými výrazy a užívejte si to. Zkuste třeba polohu vsedě, kdy si žena muže osedlá a všechny prasárny mu může říkat přímo do očí.

Vodnář: Svažte ho a zavažte mu oči! Vodnář touží po vzrušení a zejména originalitě. Rutinním sexem v posteli si ho nezískáte.

Ryby: Poloha na boku či zezadu je pro ryby ideální. Pomoct si můžete i vibrátorem.

Jakou polohu mají nejraději?

ODHALENÍ: 4 sexuální polohy, které mají muži nejraději, ale holky se je stydí dělat! Vy taky?

Vyzkoušíte novou 30denní sex challenge?

ODHALENO: 30 sexuálních poloh za měsíc! Tahle nová challenge nutí páry zkoušet pěkně drsné věci! Vyzkoušíte ji?

reklama