ODHALENO: Jsi nezadaná už celou věčnost? Možná děláš tyhle fatální chyby

Jestli už jsi sama nějaký ten pátek, nezbývá než konstatovat, že je to smutné. Tedy v případě, že někoho hledáš. Jenomže jestli si vztah prostě jenom neumíš udržet, je dost možné, že něco děláš špatně.

1. Taháš ho za nos. Jestli si s ním hraješ, zkoušíš na něj manipulace a vykládáš mu, že jsi vlastně úplný jiný člověk, než doopravdy jsi, nedělej to. Protože na co si hrát na dokonalou milenku, dobrou kuchařku a kariéristku, když ani jedno z toho nejsi. Buď sama sebou.

2. Máš velké nároky. Pořád očekáváš, že přijede nějaký princ, přitom máš ve svém okolí super chlapy, kteří se můžou přetrhnout, aby si získali tvoji pozornost. Láska na první pohled neexistuje, dej šanci lásce na druhý pohled a neočekávej, že chlap bude tvojí kopií.

3. Neinvestuješ do vztahu svůj díl. Každý vztah je sice na počátku hezký, jenomže časem je potřeba, aby na něm oba dva pracovali. Musíš být schopná najít se svým drahým kompromis, protože zamilovanost je po čase pryč.

4. Vybíráš si furt stejné typy. Ne, že bys za to mohla, je to podvědomý proces. Na druhou stranu si všimni, jestli mají tihle lidé něco společného. Je dost možné, že děláš chybu a je nutné, abys udělala pro jednou výjimku. Je to začarovaný kruh.

5. Řešíš ještě vztahy s bývalým. Jestli máš v sobě nedořešené vztahy z minulosti, bohužel ti moc nepomůže začínat stále nové vztahy. Nejlepší by bylo vyřešit si v sobě vztahy, které už dříve nevyšly.

Sdílejte článek

Přečtěte si také