návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: Kvůli těmhle důvodům lidé podvádějí. Týká se vás nějaký?

Nevěra a podvádění jsou bohužel stejně staré vlastnosti jako lidstvo samo. Přestože by to tak být nemělo, k podvádění se uchýlí lidé zejména tehdy, když jim vztah neklape v následujících bodech.
Vydáno: 22.09.2019
Nevěra
Autor: istockphoto.com Nevěra
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vztahy ztroskotají z mnoha důvodů, a tak je jich za nevěrou celá řádka. Prvním a nejčastějším důvodem je to, že chybí sex. I když je mezi vámi emocionální pouto silné, jestli chybí sex, končí to většinou nevěrou, kde si sex vynahradíte. Potíž nastává v případě, že se jeden z partnerů zamiluje do jiného. Zamilovanost spustí chemie, proto byste jí neměli dávat tak velkou důležitost.

K podvádění (ne)překvapivě vede také zlost, takže když vám partner ublížil, chcete se mu nějak pomstít tak, aby cítil to samé – proto se dopustíte nevěry. V takovém případě je dobré zaměřit se na ovládnutí svých emocí. Za ty jste zodpovědní, ne za city partnera. Na vině může být také přílišná zvědavost, touha po nových zkušenostech a poznávání jiných. Může se to zvrtnout v šílenou challenge, jestli dokážete někoho sbalit.

Volnost ve vztazích vede také k novému trendu, kterému se říká polyamorie. Jde o soužití více než jednoho partnera, díky čemuž někteří lidé po jednom stálém vztahu ani netouží. Jestli po tradičním vztahu netoužíte, můžete to říct partnerovi na rovinu, když to ale nebude jeho šálek čaje, bude lepší rozchod. Může se stát také to, že ve vztahu je už nuda a potřebuje nějak okořenit. Lidé pak z tohoto důvodu začnou hledat něco nového, nevšedního, co doma nemají. Řešením může být, abyste probrali s partnerem svoje fantazie.

Nevěra žen jako prevence vymření? Podle vědců ano!

Nevěra žen jako prevence vymření? Podle vědců ano!

Článek je zařazen v: vztahy , láska , Sex , nevěra , podvádění , žárlivost