ODHALENO: Máte v kalhotách kašpárka? 5 způsobů, jak mít ten nejlepší sex, i když máte malý penis

Máte malé sebevědomí a bojíte se, že s malým nádobíčkem v ložnici nezaválíte? Tak teď pro vás máme rady, jak na to.

Věřte tomu nebo ne, ale známá věta, že i s malým kašpárkem se dá udělat velké divadlo, svým způsobem skutečně platí. I když totiž patříte k mužům, k nimž nebyla příroda příliš štědrá, můžete se stát naprostým postelovým bohem, jehož bude chtít v ložnici každá žena. Stačí přitom, když se budete řídit následujícími radami. Nebo aspoň některými z nich.

1. Použijte jazýček - Je to prosté. Jakmile víte, že neuděláte spoustu parády tam dole svým nádobíčkem, zamotejte ji hlavu svým jazykem... Tedy jazykem se motejte v nižších partiích než je hlava. Ideálně se jí dotýkejte ještě všude kolem. Hrajte si s ní.

2. Najděte bod G - Stimulace rukou je to nejlepší, co jí můžete dopřát. Vložte do ní nejprve jeden, poté dva, klidně i tři prsty. Ovšem nebušte do ní rukou jako zběsilí. To je absolutní nesmysl. Ruku není třeba vytahovat sem a tam. Hýbejte pouze prsty uvnitř.

3. Najděte ideální polohu - Abyste si to užili i vy sami, je třeba najít polohu, která vám oběma nejvíce vyhovuje. Existují totiž sexuální polohy, u nichž velikost penisu nehraje příliš velkou roli. A vy při nich můžete dokonale uspokojit partnerku při jakýchkoliv rozměrech vašeho nádobíčka.

4. Nezapomeňte na klitoris - Pokud máte pocit, že jí klasický sex s vámi přeci jen neuspokojí, zaměřte se k tomu na stimulaci klitorisu. A abyste si to užil sám, můžete ji také požádat, ať si klitoris stimuluje sama.

5. Zkuste anální sex - No a když bude nejhůř, je tady ještě anál. Představte si, že muži s obřím penisem mají jednoduše smůlu. Jenže s vámi bude dívka určitě svolná. Nebude se bát, že byste jí ublížil. Musíte ji na to však pěkně pomaloučku připravit. Začněte jemnými předehrami, kdy ji budete stimulovat bod G a zároveň ji budete jemně šimrat okolo análního otvoru. Uvidíte, že za pár schůzek dosáhnete svého.

Sdílejte článek

Přečtěte si také