návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: Muži chtějí na vztah ženy s malými prsy. Čím je tolik vzrušují?

Obdařené ženy to vůbec nemají jednoduché a není jim co závidět. Nevěříte? Společnost, která provádí plastické operace, provedla zajímavý experiment.
Vydáno: 13.05.2019
V téhle zemi považují malá prsa jakou tělesnou vadu 2
Autor: istock.com V téhle zemi považují malá prsa jakou tělesnou vadu 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Muži preferují malá ňadra. Tak když tohle uslyšíte, nejspíš se začnete smát, že to tak prostě a jednoduše není. Ale ještě chvilku zadržte, byl proveden experiment, díky kterému možná začnete svoje velká prsa schovávat. Na seznamku umístili autoři modelku Carly (24), krásnou mladou dívku. Jen jedna fotka byla s jejími přirozenými prsy – jedničkami, druhá fotka byla upravená tak, že jí photoshop udělal krásné pětky. Pak už jen pozorovali výsledky experimentu.

Prsatá verze modelky přitáhla asi o 34 procent mužů více, nicméně výsledky byly i tak docela srovnatelné. Co už se hodně lišilo, byly vzkazy, které Carly obdržela. Prsatice si musela číst vzkazy jako „wau, vypadáš sexy“, nebo „ty jsi ale buchtička“, většinou muži obdivovali hlavně její vzhled, měli sexuální narážky. Většině šlo ale v první řadě o sex. Zato dvojnice s malými prsy na tom byla o poznání lépe. Vzkazy byly milejší, vztahovaly se na zájmy, práci a další aktivity. Co z toho tedy vyplývá?!

Muži rozhodně dávají přednost vztahu se ženou, která se neukazuje nebo má prsa malá. Prsa s velkými ňadry tedy nemá na seznamce moc šanci, pokud se ukazuje moc okázale. Naopak žena s malými ňadry vzbuzuje víc důvěry a muži jsou evidentně ochotnější budovat s takovou ženou dlouhodobý vztah. Vážně si ještě myslíte, že je prsaticím co závidět?!

Týpek má vtipný kanál na PornHubu 2

VIDEO: Týpek si založil geniální kanál na pornostránkách! Sexy holky a šťastné konce ale na jeho videích neuvidíte

Článek je zařazen v: Sex , vztahy , prsa