Sex a vztahy

13. května 2019 16:47

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: Muži chtějí na vztah ženy s malými prsy. Čím je tolik vzrušují?

Obdařené ženy to vůbec nemají jednoduché a není jim co závidět. Nevěříte? Společnost, která provádí plastické operace, provedla zajímavý experiment.

Muži preferují malá ňadra. Tak když tohle uslyšíte, nejspíš se začnete smát, že to tak prostě a jednoduše není. Ale ještě chvilku zadržte, byl proveden experiment, díky kterému možná začnete svoje velká prsa schovávat. Na seznamku umístili autoři modelku Carly (24), krásnou mladou dívku. Jen jedna fotka byla s jejími přirozenými prsy – jedničkami, druhá fotka byla upravená tak, že jí Photoshop udělal krásné pětky. Pak už jen pozorovali výsledky experimentu.

Prsatá verze modelky přitáhla asi o 34 procent mužů více, nicméně výsledky byly i tak docela srovnatelné. Co už se hodně lišilo, byly vzkazy, které Carly obdržela. Prsatice si musela číst vzkazy jako „wau, vypadáš sexy“ nebo „ty jsi ale buchtička“, většinou muži obdivovali hlavně její vzhled, měli sexuální narážky. Většině šlo ale v první řadě o sex. Zato dvojnice s malými prsy na tom byla o poznání lépe. Vzkazy byly milejší, vztahovaly se na zájmy, práci a další aktivity. Co z toho tedy vyplývá?!

Muži rozhodně dávají přednost vztahu se ženou, která se neukazuje nebo má prsa malá. Žena s velkými ňadry tedy nemá na seznamce moc šanci, pokud se ukazuje moc okázale. Naopak žena s malými ňadry vzbuzuje víc důvěry a muži jsou evidentně ochotnější budovat s takovou ženou dlouhodobý vztah. Vážně si ještě myslíte, že je prsaticím co závidět?!

Sdílejte článek
Štítky prsa Sex vztahy

Přečtěte si také