Sex a vztahy

18. prosince 2019 15:19

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: Muži mají svůj tajný G bod, zjistili vědci. Kde přesně ho najdete?

To, že mají takzvaný G bod, super citlivou oblast na těle, ženy, už dnes ví skoro každý. Můžeme ho ale najít také na těle mužů, jen se o tom tolik nemluví.

G bod je místo na těle, u žen konkrétně ve vagíně, které je na stimulaci nejcitlivější. Je tomu tak proto, že je tam vysoká koncentrace nervových zakončení. Stimulací G bodu se pak dá dojít třeba i k mnohonásobným orgasmům. A i když se má obecně vzato, že G bod existuje jenom u žen, přesto tomu tak není. Kde tedy u mužů G bod je? U mužů se nachází přímo v prostatě. Jde o žlázu, která se nachází pod močovým měchýřem u muže. Prostata je u mužů ale velmi citlivá, takže najít tento bod může být těžké – hlavně je potřeba se k němu dostat co nejcitlivěji, a to prstem.

Přestože jsou G body u mužů a žen úplně jinde, jejich fungování je velmi podobné, ne-li stejné. Jejich stimulací se zvyšuje prožitek při sexu, potěšení ze samotného orgasmu. Samozřejmě je třeba pomaličku mužský G bod najít, ideálně při masturbaci, až poté je možné nabádat i partnerku, či partnera, aby ho našla taky. Jeho stimulace může navíc pomoci, pokud má muž problémy se vzrušením. Jak ho přesně najít? Odborníci radí stisknout oblast mezi varlaty a konečníkem, přičemž pak už ho najdou muži prstem.

Sdílejte článek
Štítky Ženy muži orgasmus bod G pánský G bod

Přečtěte si také