návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Sex a vztahy

ODHALENO: Muži prozradili, jak důležitá je pro ně velikost prsou. Mají radši malé, nebo obří melouny?

Odjakživa mají ženy mindráky, které se týkají velikosti jejich prsou, nejčastěji se to týká toho, že jsou malé. Ale fakt na tom mužům nějak víc záleží? Zeptali jsme se jich!
Vydáno: 02.12.2019
prsa
Autor: istockphoto.com prsa

„Popravdě řečeno spíš než velikost řeším jejich tvar, to, jestli není jedno prso větší než druhé. Pak taky umístění bradavek a to, jak vypadají. Mám rád pěkné velké bradavky, takže mi pak nezáleží, jestli jsou na malých prsou, nebo velkých.“ (Mirek)

„Vlastně mě nezajímá, jak jsou velká, jde spíš o to, jestli celkově sedí s postavou dotyčné ženy. Když má velmi malá prsa, ale široké boky, je to divné. Podobně blbě to vypadá, pokud má dva melouny, ale zato příliš hubenou, útlou postavu.“ (Karel)

„Pro mě tedy určitě malá prsa, protože mají obecně mnohem pěknější tvar než prsa velká, které táhne k zemi gravitace. Potrpím si spíš na vzhled bradavek, miluju, když jsou velké a vztyčené.“ (Pavel)

„Já mám rád pěkná prsa, dokonce mám jeden svůj oblíbený typ prsou, ale to rozhodně neznamená, že když zrovna nemá žena ty, co mám rád, že bych ji odmítl. Pak to neřeším a mávnu nad tím rukou. Je ale fakt, že nějaká vyloženě ošklivá, povislá prsa, bych asi nezvládl.“ (Jirka)

Zelig

VIDEO: Žena tajně natáčela lidi, co jí čuměli na prsa! Pak odhalila, co za experimentem doopravdy stálo

Článek je zařazen v: prsa , ňadra , velikost prsou , Sex , vztahy

reklama