Sex a vztahy

2. prosince 2019 10:29

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: Muži prozradili, jak důležitá je pro ně velikost prsou. Mají radši malé, nebo obří melouny?

Odjakživa mají ženy mindráky, které se týkají velikosti jejich prsou, nejčastěji se to týká toho, že jsou malé. Ale fakt na tom mužům nějak víc záleží? Zeptali jsme se jich!

„Popravdě řečeno spíš než velikost řeším jejich tvar, to, jestli není jedno prso větší než druhé. Pak taky umístění bradavek a to, jak vypadají. Mám rád pěkné velké bradavky, takže mi pak nezáleží, jestli jsou na malých prsou, nebo velkých.“ (Mirek)

„Vlastně mě nezajímá, jak jsou velká, jde spíš o to, jestli celkově sedí s postavou dotyčné ženy. Když má velmi malá prsa, ale široké boky, je to divné. Podobně blbě to vypadá, pokud má dva melouny, ale zato příliš hubenou, útlou postavu.“ (Karel)

„Pro mě tedy určitě malá prsa, protože mají obecně mnohem pěknější tvar než prsa velká, které táhne k zemi gravitace. Potrpím si spíš na vzhled bradavek, miluju, když jsou velké a vztyčené.“ (Pavel)

„Já mám rád pěkná prsa, dokonce mám jeden svůj oblíbený typ prsou, ale to rozhodně neznamená, že když zrovna nemá žena ty, co mám rád, že bych ji odmítl. Pak to neřeším a mávnu nad tím rukou. Je ale fakt, že nějaká vyloženě ošklivá, povislá prsa, bych asi nezvládl.“ (Jirka)

Sdílejte článek

Přečtěte si také