Sex a vztahy

3. července 2019 13:09

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Na světě existuje pouze 7 typů lidí v sexu! Který z nich jste vy?

Říká se, že každý z nás chce v sexu trošku něco jiného. Obecně se ale dají lidé zařadit pouze do 7 sexuálních kategorií. Kam patříte vy?

Máloco se dá škatulkovat a házet do jednoho pytle. V sexu se však lidé profilují to zvláštních typů a jen těžko je opouští. Škatulkují se pak podle toho, jak často a jak moc mají rádi sex. A věřte nebo ne, všichni z nás se dají roztřídit „pouze“ do 7 sexuálních kategorií. Do které z nich patříte vy?

Chcete to pořád - Ráno, v poledne, večer, v noci... je to jedno. Dělali byste to nejradši prostě pořád, a pak znovu. Máte neutuchající chtíč, kvůli němuž nedáte svému partnerovi ani chvilku oddech. Ne každý ale vaše sexuální chutě a tempo vydrží, na to bacha.

Chcete to potmě - Stydíte se, nejste si jistí svou postavou, nebo vám jen chybí to správné sebevědomí. Jste prostě radši, když je zhasnuto a váš protějšek vás moc nevidí. Teprve ve tmě se dokážete správně uvolnit.

Chcete to tvrdě – Máte rádi plácání, škrábání a pořádně tvrdé přirážení. Po dobrém a pořádně divokém sexu vypadá váš pokoj, někdy i byt, jako po demolici.

Milujete romantický sex – Toužíte po dlouhé předehře, mazlení, pusinkování a šeptání sladkých slov. Rádi dáváte najevo, že váš sex je z čisté lásky a ještě více samozřejmě milujete, když vám to partner/ka opětuje.

Chcete to maximálně jednou týdně - Sex je podle vás přeceňovaný a pro udržení harmonie vztahu a naplnění biologických potřeb ho stačí mít bohatě jen jednou týdně. Nebo měsíčně. Jinak je to pro vás ztráta času, který radši trávíte třeba prací.

Něco za něco – Sex používáte jako dobrý manipulační prostředek. Chcete nové boty, nebo prostě jen dosáhnout svého cíle? Předvedete v posteli prostě to nejlepší. Jinak jste ale většinou za netykavku a do postelových hrátek se vám moc nechce.

Nehnout ani brvou – Preferujete, když si můžete jen tak lehnout a všechno oddře ten druhý. Sex chce stejně většinou více než vy, tak ať se pořádně snaží.

Sdílejte článek

Přečtěte si také