ODHALENO: Nahé fotky pošle ženská z jiného důvodu než chlap. Jak ji k tomu přesvědčíte?

Asi to znáte. Píšete si na internetu s pěknou ženskou, nebo chlapem, pěkně to mezi vámi začíná jiskřit a těšíte se na společnou schůzku. A tehdy může dojít na posílání lechtivých fotek.

Výměna nudes je dneska už celkem rozšířenou záležitostí. Těžko říct, jestli bohužel, nebo bohudík – to necháme na vás. Každopádně pro to mají muži úplně jiný důvod než romantické ženy. Co vyplynulo z výsledků výzkumu americké univerzity v Arizoně, kterého se účastnilo na tisíc lidí? Hlavním důvodem bylo to, že lidé chtěli naplnit touhu svého partnera.

U žen šlo navíc ještě čtyřikrát častěji o to, aby chlap, se kterým si píšou, neztratil zájem a nekoukal po jiných. Čili jej chtěly nějak navnadit. Když se nad tím zamyslíte, je to opravdu smutné. Tím spíš, že muži posílají často fotku svého penisu bez předchozí komunikace kvůli tomu, že očekávají, že by jim snad žena mohla poslat na oplátku také nahou fotku.

Tlak společnosti je ale v tomhle případě větší na ženy. Ty to cítí tak, že když erotickou fotku nepošlou, zůstanou pozadu. Na muže tak velký nátlak kladený není. Nic ale není tak, jak se může zdát. Dvojnásobek žen proti mužům totiž přiznalo, že když pošlou erotické fotky, získají větší sebedůvěru a že tak mohou vyjádřit svou sexualitu. Vymámit tak z holky lechtivou fotku může být o dost snadnější, než se může zdát.

Sdílejte článek

Přečtěte si také