ODHALENO: Návod pro muže, jak udržet partnerku šťastnou. Peníze v tom nehrají roli!

Pánové, víte, jak udržet partnerku ve vztahu šťastnou?

Takové to zjednodušené chlapské a popravdě dost misygonní vnímání je, že to jediné, co ženu udrží ve vztahu spokojenou, jsou peníze. Pokud si to taky myslíte, je dost možné, že v životě nikdy pravé štěstí a pravou lásku nenajdete. Pokud vás ale zajímá, jak si vztah se ženou udržet doopravdy, budou se vám následující tipy rozhodně hodit.

1. Komunikace

Vše začíná komunikací. Když vás něco trápí, řekněte to partnerce. Stejně tak ale musíte být otevření tomu, když se partnerka bude snažit svěřit svá vlastní trápení vám.

2. Věrnost

Tady asi není o čem mluvit, věrnost buduje důvěru a důvěra upevňuje vztah.

3. Intimita

Čím déle jste ve vztahu, tím náročnější může občas být najít si čas a chuť na toho druhého. Jenže intimita není jen o sexu – který je samozřejmě důležitý. Intimita je i o emocích. Nebraňte se cítit se s tím druhým někdy zranitelně.

4. Spontánnost

Jaká žena nemá ráda překvapení? Vezměte ji někdy na výlet, na únikovku, na laser tag – no dobře, možná ne na laser tag. V závislosti na tom, co má vaše partnerka ráda, jí zkrátka vždycky můžete vymyslit aktivitu, kterou ji překvapíte a kterou ji potěšíte. A čím míň to bude čekat, tím spíš si to užije.

5. Emoce

Hádky patří ke každému vztahu. Lidé jsou různí a neshody jsou přirozené – nebojte se tak projevit své emoce, vyříkat si své problémy a následně si uvědomit, co je na světě nejdůležitější – jen vy dva a to, jak se máte rádi.

Sdílejte článek
Štítky návod Ženy muži vztah štěstí

Přečtěte si také