Sex a vztahy

11. prosince 2019 15:25

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: Nejběžnější lži, které chlapi používají při randění. Co jim opravdu nevěřit?

I když by bylo hezké, aby muži mluvili jenom pravdu, faktem je, že celkem často lžou. A pravidelně o těch samých věcech.

1. Rozvedu se. Tohle je snad ta nejvíc klišé fráze, kterou můžeš slyšet od ženáče, s kterým sis začala. Ovšem možná jsi tajně doufala, že se rozvede a bude s tebou. On ti to bude opakovat klidně pořád dokola, problém je v tom, že se to nikdy nestane.

2. Už jim to neklape. Ať je to jeho žena, nebo přítelkyně, nebude ti vykládat, že mu naprosto vyhovuje vztah s ní. Pravděpodobně má doma jenom okoukaný materiál, ovšem s tím rozdílem, že ona jemu vaří, stará se o domácnost a o děti. Tobě může říct cokoliv, ale vždy rychle spěchá domů.

3. Je to jen kamarádka. Další věc, o které chlapi rádi lžou, aby se mohli s tou konkrétní osobou bavit. Většinou ale vyplyne najevo, že jde o něco víc. Poznáš to lehce. Navrhni, že se setkáte všichni tři dohromady. Uvidíš, že to jeho kamarádka pravděpodobně odmítne a rychle zase zmizí.

4. Pustíme si film. Když tě láká k sobě domů po pár prvních schůzkách, takže jste se viděli maximálně dvakrát, je jasné, kam to bude směřovat. Předem se připrav, že by mohlo jít o sex. V mnohých případech se pak už ani neozve.

5. Nemá vůbec čas. Tohle je většinou jenom taková výmluva, přesněji to znamená „nemám čas na tebe“. Každý máme svoje povinnosti, ale když něco chceme, čas si uděláme, jen na tu nechtěnou osobu nereagujeme.

Sdílejte článek

Přečtěte si také