návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: Nejvášnivější sex podle vlasů. Mají to nejradši blondýny, brunety nebo zrzky?

Odpradávna se vedou spory o tom, kdo je nejvášnivější v posteli. Jestli blondýna, zrzavá kštice nebo bruneta. Konečně mají experti jasno.
Vydáno: 27.10.2019
Vlasy
Autor: istockphoto.com Vlasy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Možná se budete divit, ale barva vlasů a sexuální pocit ze sebe samotné může souviset i tehdy, pokud jsou vlasy barvené. Proč to tak je? Psychologové se shodují na tom, že blondýny – včetně odbarvených – si snadno zvykají na privilegia s jejich barvou vlasů spojená. Těší se totiž mnohem větší pozornosti mužů než jako brunety. Ty jsou naproti tomu zvyklé tvrdě pracovat, protože nic nedostanou zadarmo.

Studie, které se zúčastnilo na tři tisíce dobrovolníků, odhalila vedle toho ještě erotické preference podle barvy vlasů. Nejhůř ze všech jsou na tom paradoxně zrzky, které uvedly v dotazníku, že měly sex jen dvakrát do měsíce. Lépe si vedly brunetky, které měly sex jednou týdně. Předběhly je ale černovlásky – ty i dopřávaly sex dvakrát týdně. A co blondýny? Ty dopadly ze všech nejlépe – sexu se jim dostávalo až třikrát týdně. Blondýny tak v tomto ohledu nemají konkurenci. Jde sice o malý vzorek, ale něco na tom je.

ODHALENO: Tohle jsou známé lži, kterými muži a ženy maskují nevěru. Na co se nejvíc vymlouvají?

Článek je zařazen v: Sex , milování , vztahy , barva vlasů , blondýny , bruneta , zrzka