ODHALENO: Nevěra se neodpouští! Jakými drastickými způsoby se trestala v různých částech světa?

Že by lidé nevěrní být neměli, to víme asi všichni. Žárlivá scéna může leckdy skončit špatně. Když byla v dávných dobách nevěrná žena, dočkala se krutého trestu.

Papui-Nová Guinea. Když manžel načapal svojí ženu podvádět s milencem, měl právo jak svojí ženu, tak milence stít. Mohl se nad ní ale slitovat a jen jí odseknout prsty a donutit cizoložníka, aby je snědl.

Ve starověkém Thajsku nevěrnici připoutali do klece, která se podobala samici od slona. Potom připostili ke kleci slona. Ten se potom snažil s klecí spářit, a roztrhal tak ženu přirozením.

Turecko. Zde se zapojila do trestu celá rodina, kdy kolovala mezi příbuznými dýka. Do ženy bodali tak dlouho, dokud nezemřela.

Hnusné tresty čekaly ženy v harémech ve východních zemích. Tam se nevěrné ženy trestaly žhavým olovem. Olovo kapal kat do naříznutých ranek, které byly na intimních místech.

Korea. Tady bylo mučení taky nechutné. Kat nalil do ženy přes obrovský trychtýř ocet. Z toho jí nateklo celé tělo. Pak ji spolu s ostatními katy ubil k smrti.

Sdílejte článek
Štítky nevěra Sex vztahy trest za nevěru

Přečtěte si také