návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Sex a vztahy

ODHALENO: Nový lék zabrání předčasné ejakulaci! O kolik déle s ním tak vydržíte?

S novým lékem vydržíte mnohem déle.
Vydáno: 06.02.2019
Lék na předčasnou ejakulaci 2
Autor: istock.com Lék na předčasnou ejakulaci 2

V současnosti se testuje nový lék, který by měl mužům zabránit v předčasné ejakulaci. Testování se účastní přes 200 mužů, ti nyní zkouší nový lék jménem cligosiban, který podle všeho mužům brání v tom, aby ejakulovali předčasně tím, že chemicky oddaluje orgasmus.

Na začátku experimentu byla průměrná délka k ejakulaci u mužů 33 vteřin. Což není zrovna dobrá vizitka pro nás muže, že? Po požití léku se ale tato doba téměř zčtyřnásobila! Zajímavostí je, že někteří muži dostali ve studii placebo, aniž by o tom věděli, což je klasický postup – jejich doba k orgasmu se ale z nějakého důvodu taktéž protáhla, ačkoliv ne tak výrazně.

To vše samozřejmě neznamená, že by existoval nějaký standard pro to, jak dlouho by měl muž vydržet. Vše závisí na momentu, prostředí, nebo protějšku. Cokoliv pod minutu se ale obecně považuje za předčasné. K tomu pak mohou přispět například stres nebo deprese.

Článek je zařazen v: Sex , předčasná ejakulace , lék , muži , orgasmus

reklama