ODHALENO: Nový sexy trend, který byste NEMĚLI chtít vyzkoušet! Co je na něm tak hrozného?

Proč tenhle nový trend nestojí za námahu?

V éře sociálních sítí plných reklam a klamavého obsahu je jednoduché propadnout pocitu, že nejsme dokonalí, a abychom dokonalosti dosáhli, je třeba vypadat a mít vše, co mají různé internetové rádoby celebrity.

Tohle pak platí dvojnásob u žen, na které jsou již tak kladeny dost vysoké nároky, co se vzhledu týče, nejnovější trend tzv. Toblerone tunelu je ale něco, čeho by žádná dívka ani žena neměla chtít dosáhnout. Proč?

V podstatě po vás totiž chce, abyste snížili množství tuku ve stehnech a naopak jej přesunuli do zadku, protože tím vzniká mezi vašimi uzavřenými nohami trojúhelník ve tvaru čokolády Toblerone, a podle některých je to zkrátka natolik cool, že bez toho nemůžou žít. Ne všichni naštěstí tento názor sdílí.

Problém spočívá hlavně v tom, že byť vám to mnohé příspěvky na Instagramu mohou slibovat, kýženého efektu nedosáhnete, pokud vaše tělesná konstrukce zkrátka neodpovídá modelu na fotkách. Celé je to jinými slovy hrozně hloupé, povrchní a naprosto adekvátní vzhledem k době, v jaké žijeme. To ale ještě neznamená, že byste se tím měli řídit.

Sdílejte článek
Štítky Instagram Ženy tělo sociální síť nohy zadek Toblerone trend vzhled Sexy Toblerone

Přečtěte si také