ODHALENO: Pánové, máte pořádnou ranní erekci? Podle lékařů se můžete dožít vyššího věku

Ranní erekce je známkou dobrého zdraví a sexuality. Podle nové studie navíc s sebou přináší dobré předpoklady do budoucna.

Většina mužů se každé ráno budí s pořádným stojákem v kalhotách a díky bohu za to. Ranní erekce je totiž dar od přírody, který lze využít nejen ke zpříjemnění začátku dne, ale je to i přírodní ukazatel dobrého zdraví a sexuálního apetitu. Podle nové studie publikované v časopise Age and Aging bylo navíc dokázáno, že muži, kteří se probouzejí s pořádnou ranní erekcí, mají menší pravděpodobnost, že zemřou na srdeční onemocnění či mrtvici.

Výzkum, jehož se zúčastnilo 1 800 mužů ve středním a starším věku, dokázal, že ranní ztopoření penisu je známkou dobrého krevního oběhu. „Ztráta přirozené ranní erekce je signálem toho, že vaše tepny nefungují správně,“ řekl bývalý prezident Britské společnosti pro sexuální medicínu Geoff Hackett. „To znamená, že v takovém případě hrozí značné riziko srdečního infarktu nebo mrtvice v příštích několika letech,“ dodal. Buďte proto, pánové, rádi za každodenní dar v podobě tvrdého stožáru.

Sdílejte článek
Štítky zdraví Sex mrtvice lékař erekce ranní erekce zdraví senilita

Přečtěte si také