ODHALENO: Pánové, mějte se na pozoru! Vědci varují před zmenšováním penisu

A je to tady… podle uznávané epidemioložky některé faktory společně s genetickými vlivy ovlivňují růst penisu. Do roku 2045 dokonce hrozí vymizení spermií.

Oceňovaná americká vědkyně a environmentální a reprodukční epidemioložka Shanna Helen Swan učinila šokující odhalení, které otřáslo zejména mužským pokolením. Dle jejího nového výzkumu totiž muži trpí vyšší mírou erektilní dysfunkce a děti, konkrétně chlapci, se rodí s menším a neduživým údem.

Ve svém výzkumu, který zveřejnila v knize Count Down, zastává názor, že mikroplasty a jiné znečišťující látky jsou důvodem toho, proč se děti nemohou správně vyvíjet, což má za následek „feminizaci“ společnosti. „Miminka dnes vstupují do světa již kontaminovaná chemikáliemi. To proto, že je absorbují v děloze,“ píše epidemioložka Swan ve své studii. Pouze o velikost penisu však nejde.

Počet spermií u mužů neustále klesá, přičemž v západních zemích za posledních 50 let klesl více než o 50 procent. Vědkyně se tak domnívá, že nás čeká globální existenciální krize, kvůli ní se nebudeme moct reprodukovat.

Sdílejte článek
Štítky Penis výzkum penis zdraví zmenšení penisu Shanna Swan

Přečtěte si také