reklama

reklama

Žena zemřela po 5 hodinách sexu 2

ODHALENO: Páry, které nespí ve společné ložnici, mají častěji sex, tvrdí studie. Čím to je?

Publikováno: 24.04.2019
Někteří partneři preferují spaní odděleně kvůli chrápání, klidu nebo kvůli tomu, aby se nemuseli přetahovat o přikrývku. Ať je důvod jakýkoliv, neznamená to nutně, že ve vztahu něco skřípe, což ostatně dokazuje tato studie.

reklama

Spát v oddělené ložnici nemusí být vůbec na škodu. Tedy v případě, že se chcete opravdu dobře vyspat. Nemusí se to dokonce podepsat ani na sexuálním životě, tvrdí britská studie, která zkoumala páry, které už déle nesdílí postel. Podle výsledků na 34 procent párů s oddělenými ložnicemi má sex častěji a je kvalitnější ve srovnání s 24 procenty párů, které ho mají míň. Dokonce na 38 procent párů přiznalo, že jim oddělené spaní zlepšilo nejen sexuální život, ale také vztah.

Důvodů, proč partneři spí odděleně, je nicméně více a ne všechny jsou tak romantické. Protože polovina lidí spí jinde kvůli chrápání, 24 procent kvůli převalování se a 18 procent kvůli odlišnému biorytmu. Důvody však nejsou tak podstatné, neb sexuální život může být zlepšen odděleným spaním nezávisle na nich. Doporučují to dokonce i někteří psychologové bez ohledu na to, jaké společenské zvyky vládnou. Když se vedle někoho soustavně nebudete moct vyspat, váš vztah to neposílí…

Takhle vypadá sexy dvojnice Daenerys ze Hry o trůny

GALERIE: Sexy studentka vypadá jako dvojnice Daenerys ze Hry o trůny! Dokážete rozeznat, která je která?

reklama