ODHALENO: Penis je ve skutečnosti dvakrát větší, než si lidé myslí. Jak je to možné?

Příjemná zpráva pro všechny majitele penisu. Věděli jste, že je až dvakrát větší?

Průměrná délka penisu se udává někde kolem 13 centimetrů ve ztopořeném stavu. V klidovém stavu se pak pohybujeme někde kolem 9 centimetrů.

Ve skutečnosti je ale až o polovinu větší. Jak je to možné? Protože většina lidí bere v potaz pouze to, co je vidět navenek. Ale velká část penisu je ukrytá také pod povrchem.

„Asi polovina celé délky penisu je umístěna uvnitř těla,“ vysvětluje ve videu TikTokerka Alice Williams, která v nahrávce použila perfektně popisující obrázek. I když se vztyčený penis může zdát svému nositeli relativně rovný, ve skutečnosti má tvar bumerangu. „Většina mužů by byla hrdá, kdyby věděli, že je jejich penis dvakrát tak delší, než si myslí,“ okomentoval fakt Tobias Kohler, který pracuje jako odborný asistent urologie na lékařské univerzitě Illinois.

Skrytá část penisu zahrnuje „kořen“, který je skrytý uvnitř pánve a připojený ke stydké kosti. Podle Kohlera by se mužský penis měl dostávat pravidelně do pozoru, protože pravidelná erekce udržuje mužský pohlavní orgán ve formě a zdravý.

@alicewillliams

♬ Waltz of the Flowers - The Manhattan Pops

Sdílejte článek

Přečtěte si také