ODHALENO: Podle tohoto prstu poznáte, jak velký má kluk PENIS! Pánové, sedí to?

Říká se, že existuje mnoho způsobů, jimiž poznáte, zda má chlap v kalhotách kládu nebo kašpárka. Jen tenhle je ale zaručený!

Asi každý zná onu pověru, která tvrdí, že čím větší má kluk ruku, tím větší nádobíčko skrývá v kalhotách. Právě to se snažili potvrdit, či případně vyvrátit, vědci z univerzity Cachon v Jižní Koreji ve svém zajímavém výzkumu. Výsledek je ale totálně překvapil. Zjistili totiž, že tato hláška se nevztahuje na ruku ale pouze na jediný prst!

Skupině 144 dobrovolníků tak změřili penis v klidném i vzrušeném stavu. Poté změřili délku prstů na jejich rukou. Po pořádně dlouhém bádání nakonec přišli na to, že klíčovou roli v tomto poměřování hraje prsteníček! Čím menší je rozdíl mezi délkou prsteníčku a ukazováčku, tím měl dotyčný dobrovolník větší penis!

Pokud byl naopak rozdíl mezi prsty velký, dotyčný měl v kalhotách spíše malého kašpárka. Výzkumníci sice nedokáží přesně vysvětlit, čím to je, ale tato teorie překvapivě fungovala u všech zúčastněných. Pánové, přiznejte se, platí tento test i u vás?

Sdílejte článek

Přečtěte si také