Proč by měly ženy polykat?
Autor: istock.com Proč by měly ženy polykat?

ODHALENO: Polykáte, dámy? Tohle je 5 důvodů, proč byste měly! V čem vám sperma dokáže pomoci?

Publikováno: 02.09.2019
Dámy, víte, proč je pro vás polykání spermatu vlastně zdravé?

reklama

Polykání je velmi kontroverzním tématem. Některé dámy tvrdí, že je to nechutné, některé polykají rády, jiné se pouze snaží vyhovět partnerovi. Je tu však několik důvodů, proč bychom neměly ohrnovat nos.


1. Většinou tvrdíme, že nám vadí chuť a zápach, to se však dá ovlivnit. Banány, jablka a ananas, ananas, ananas. Změnu poznáte už během pár dnů. Navíc když vezmeme v úvahu, že pokud partner provádí orální sex nám, taky přitom celou dobu polyká, takže je vlastně nefér neoplatit mu to.


2. Když muži chtějí, abyste sperma spolkla, nejde jen o to, že je vzrušuje pohled na vás. Mají pocit, že je chcete úplně celé. Do poslední kapičky. Podle psychologů může totiž odmítání polykání způsobit, že muž o sobě začne pochybovat a nabývá pocitu, že se vám část jeho hnusí.


3. A víte co? Sperma totiž pomáhá i nám. Díky látkám, které obsahuje, totiž dokáže rozzářit náš den! Vážně! Vyvolává pocit štěstí a udržuje dobrou náladu. Studie prováděná v Albeny dokonce zjistila, že ke vstřebání látek ze semene do krve dochází už po pár hodinách a tyto látky poté efektivně bojují s depresí.


4. Další americká studie poté prokázala, že u žen, které polykají, hrozí menší pravděpodobnost komplikací při porodu a obecně mají nižší krevní tlak.


5. Semeno obsahuje melatonin, o kterém je známo, že má pozitivní vliv na relaxaci a spánek. A kdo by po těžkém dni nechtěl v posteli usínat jako Šípková Růženka?

Sex

ODHALENO: Ženy, které polykají sperma, mají příjemnější těhotenství. Neuvěříte, čím to je

Ranní sex.

ODHALENO: 10 věcí, které holce proběhnou hlavou při ranním sexu. Pánové, není lepší to zkusit večer?

reklama