návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Sex a vztahy

ODHALENO: Používání telefonu v posteli vám může zničit vztah, tvrdí vědci! Co je na tom tak nebezpečného?

Schovejte ty telefony.
Vydáno: 10.07.2019
Telefon do postele nepatří 1
Autor: istock.com Telefon do postele nepatří 1

Jenom tak pro představu, podle nedávné studie 50 % Američanů tráví v posteli čas hraním si s telefonem spíš, než hraním si s partnerem. V realitě si tak každý zaleze pod přikrývku a místo aby probíhala komunikace uvnitř vztahu, každý komunikuje uvnitř své bubliny. Což pak následně vztahu pochopitelně dost ubližuje.

Co s tím? Odborníci například doporučují 30 minut před spánkem dát telefon do nabíječky a nastavit mu tichý režim s budíkem. Zároveň byste neměli udržovat dlouhé konverzace s přáteli pozdě do noci ale spíš je před postelí slušně ukončit. Další možností je pak telefon využít k aktivitě, kterou můžete s partnerem provozovat společně. Například pusťte hudbu, nebo se dívejte na videa z YouTube. Cokoliv, abyste trávili čas s vaší drahou polovičkou, a nikoliv vaším drahým telefonem.

Článek je zařazen v: vztah , telefon , nová studie , vědci , spánek , postele

reklama