návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Sex a vztahy

ODHALENO: Pravý důvod, proč chtějí některé ženy pořád sex a jiné nikoliv! Tohle vás překvapí

Říká se, že zatímco muž je připraven na sex vždycky, žena jen někdy. I když to fyziologicky není tak docela pravda, za erotickou vzrušivost u žen mohou hormony.
Vydáno: 12.11.2018
Vztahy naruzivost sex
Autor: istockphoto.com Vztahy naruzivost sex

Čím to je, že je jedna žena jako nymfomanka a druhá by mohla bez obav vstoupit do kláštera? Touha ženy je naprosto jiná než u muže. Žena potřebuje vidět, že po ní muž touží, že je žádoucí. Sex má spojený s city, intimitou a blízkostí s partnerem. Potřebuje city k tomu, aby mohla milovat. Muž má naproti tomu častou potřebu sexu bez citů.

Za vším hledejte hormony. U muže je přítomnost testosteronu trvalá a snižuje se až s věkem. Muž vylučuje až dvacetkrát více testosteronu než žena. Aby tak mohla žena očekávání partnera vyhovět, musí být velmi zamilovaná a vzrušená. Mluví se o reaktivní touze a o faktorech vnímavosti. Žena má spontánní touhu, která je indikátorem citové vřelosti, a reaktivní touhu, která přichází po sexuální stimulaci.

To by znamenalo, že zamilované ženy mohou být ještě náruživější než milenky.

Článek je zařazen v: Sex , nymfomanie , Ženy , erotika

reklama