ODHALENO: Sex bez kondomu jako důkaz lásky? Tohle jsou nejhorší výmluvy mužů, kteří odmítají ochranu

Nejhorší výmluvy mužů, kteří odmítají při styku nosit kondom.

Někteří muži prostě udělají všechno proto, aby si při styku nemuseli nasadit kondom. Buď jim to je nepříjemné, nebo jim to dokonce brání v tom, aby dosáhli vyvrcholení, no anebo jsou jen sobci, kteří si to bez kondomu užijí víc než s ním, ale na bezpečí jejich partnerky a jejich vlastním už jim tolik nesejde. S jakými otřesnými výmluvami tak přichází, a na co by si ženy měly dát pozor?

1. Je to důkaz lásky

Když je to bez kondomu, je to z lásky! Aspoň to vám řekne, ve skutečnosti vás ale buď miluje nezávisle na tom, jestli používáte kondom nebo ne, anebo prostě ne.

2. Bereš antikoncepci, ne?

Ano, hormonální antikoncepce může být jedním ze způsobů ženy, jak se chránit před početím. Zároveň se s nimi ale pojí celá řada vedlejších efektů, které rozhodně nejsou pro každého, a spousta žen kvůli tomu prášky brát nechce. I kdyby je však brala, stále to však neřeší pohlavně přenosné choroby, které jsou mezi populací bohužel častější, než si myslíme.

3. Jsem zdravý, věř mi

Důvěra je ve vztahu základ. Jenže k čemu je důvěra, když mnozí lidé ani sami ve skutečnosti neví, jestli trpí nebo netrpí nějakou pohlavní chorobou. Pravidelné testování je k dispozici všem, využívá jej však strašně malé procento lidí.

4. Kondomy je moc velký/malý

Vymlouvat se na velikost zvládne fakt jen extrémně naivní nebo samolibý muž, v dnešní době se dělají kondomy tolika velikostí a tvarů, že neexistuje možnost, abyste si v průměrné drogerii nevybrali typ přesně pro vás.

5. Ale mojí ex to nevadilo

I kdyby to byla pravda, jak to souvisí s vámi a vaším vztahem? Každý člověk je jiný, někdo na své bezpečí dbá víc než jiní. Ano, je vždycky lepší takovou věc s partnerem probrat předem, aby později nedošlo k nedorozumění, pokud se na něčem ale obě strany shodnou, určitě by se toho měli v budoucnu držet a nehledat si trapné výmluvy.

Sdílejte článek
Štítky partneři Sex muži vztah kondom výmluvy

Přečtěte si také