návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Sex a vztahy

ODHALENO: Sex na rozloučenou může být vzrušující. Fakt je to ale dobrý nápad?

Rozdat si to naposledy může být pořádně lákavé, hlavně, jestli jste se už rozešli a nemůžete bez toho být. Je ale potřeba jasně stanovit pravidla. A ne každý to zvládne.
Vydáno: 09.09.2019
Proč mít sex s ex?
Autor: istock.com Proč mít sex s ex?

Sex bývá po rozchodu podle odborníků nejvášnivější vůbec. Něco na tom je. Odpadnou totiž zábrany, které jste možná ve vztahu měli, a může to být ten nejlepší způsob, jak se s rozchodem vypořádat. Možná to zní nelogicky, ale když dokážete oddělit emocionální stránku od fyzické, může vám to ještě pomoct. Otázkou však zůstává, jestli není rovnou lepší využít k tomuto účelu nového milence.

Co na to říkají experti? Poslední sex je možné pochopit jako připomenutí si všeho dobrého, co ve vztahu bylo hezké. Nebude to ale fungovat, jestli jeden v páru dostal kopačky. Je to možné jenom tehdy, když jsou s tím už oba smíření. Jinak by mohl jeden z partnerů brát sex jako návrat do vztahu, nebo se bude cítit jako zneužitý. Určitě nemá cenu tajně doufat, že se posledním sexem něco změní, nebo se k sobě dokonce vrátíte.

Michael Oonk  1

GALERIE: Týpek pro svou přítelkyni nafotil vtipné sexy snímky při úklidu společné domácnosti. Ženy na internetu z toho šílí

Článek je zařazen v: Sex , vztahy , rozchod , sex na rozloučenou , sex po rozchodu

reklama