návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: Sex na rozloučenou může být vzrušující. Fakt je to ale dobrý nápad?

Rozdat si to naposledy může být pořádně lákavé, hlavně, jestli jste se už rozešli a nemůžete bez toho být. Je ale potřeba jasně stanovit pravidla. A ne každý to zvládne.
Vydáno: 09.09.2019
Proč mít sex s ex?
Autor: istock.com Proč mít sex s ex?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sex bývá po rozchodu podle odborníků nejvášnivější vůbec. Něco na tom je. Odpadnou totiž zábrany, které jste možná ve vztahu měli, a může to být ten nejlepší způsob, jak se s rozchodem vypořádat. Možná to zní nelogicky, ale když dokážete oddělit emocionální stránku od fyzické, může vám to ještě pomoct. Otázkou však zůstává, jestli není rovnou lepší využít k tomuto účelu nového milence.

Co na to říkají experti? Poslední sex je možné pochopit jako připomenutí si všeho dobrého, co ve vztahu bylo hezké. Nebude to ale fungovat, jestli jeden v páru dostal kopačky. Je to možné jenom tehdy, když jsou s tím už oba smíření. Jinak by mohl jeden z partnerů brát sex jako návrat do vztahu, nebo se bude cítit jako zneužitý. Určitě nemá cenu tajně doufat, že se posledním sexem něco změní, nebo se k sobě dokonce vrátíte.

Michael Oonk  1

GALERIE: Týpek pro svou přítelkyni nafotil vtipné sexy snímky při úklidu společné domácnosti. Ženy na internetu z toho šílí

Článek je zařazen v: Sex , vztahy , rozchod , sex na rozloučenou , sex po rozchodu