ODHALENO: Sex při menstruaci zařídí ženám rychlejší orgasmus. Proč ho tolik milují?

Sex během menzesu se sice moc chlapům nezamlouvá, ale pro ženu to může být skutečný požitek a super sbližující zážitek. A co teprve orgasmy!

Menstruace způsobuje u žen velké výkyvy hormonů, takže jsou citlivější na každém milimetru kůže. Citlivější jsou samozřejmě i uvnitř vagíny. První dny měsíčků nebývají k milování úplně ideální, ale když už je krvácení trochu slabší, řada žen s tím nemá problém. Ba naopak, takový sex si doopravdy užívají! Mají totiž vysoké libido, takže mají na sex pořádnou chuť! A to není všechno.

Při sexu je sice třeba dodržovat určitá pravidla, jako lepší hygienu – pod sebe starý ručník, k ruce kapesníčky, kondom – a pomalejší pohyby během milování. Faktem je, že mají ženy o dost silnější orgasmus, který ještě navíc přijde rychleji. Vyplavuje se taky hormon oxytocin, díky kterému se s partnerem cítí o dost důvěrněji než jindy. Proto tenhle způsob preferují páry, které se dobře znají.

Orgasmus mají ženy rychleji a je silnější, na tom se shodují. Navíc jim orgasmické stahy ulevují od bolestí v podbřišku. Proto z tohoto důvodu samy často při periodě masturbují. Intenzivní orgasmus dokáže odstranit křeče v malé pánvi a bolesti spojené s menstruací.

Sdílejte článek

Přečtěte si také