Lidé začínají přemýšlet o budoucnosti s roboty 1
Autor: istock.com Lidé začínají přemýšlet o budoucnosti s roboty 1

ODHALENO: Sex s robotem by si umělo představit 42 % lidí. Jaké to má podle expertů výhody?

rd. Publikováno: 22.11.2022
Jak populární by v budoucnu mohl být sex s roboty?

reklama

Jak se svět stává díky sociálním sítím postupně menší a menší, stávají se zároveň lidé více a více osamělí. Není divu, že se tak nyní technologické společnosti předhánějí ve výrobě robotických společníků – vysavači počínaje a milenci konče. Jak navíc napovídá nejnovější studie, sex s robotem si už dnes dovede představit překvapivé množství lidí.

Odborníci se v anketě dotázali zhruba 1 200 lidí, jestli by si uměli představit milostný akt s robotickým společníkem. 42 % lidí řeklo, že rozhodně, 39 % pak dokonce prohlásilo, že by si s robotem umělo představit i vztah.

Obecně byli v této oblasti nadšenější muži spíš než ženy. Pánové robotům a moderním technologiím obecně věřili zhruba dvakrát častěji než ženy. Zajímavá byla i další anketa. Ta pochází tentokrát od Centra Karla Čapka pro studium hodnot ve vědě a technice a podle ní až tři čtvrtiny z 1 375 dotázaných uvedlo, že by sex s robotem nepovažovali za nevěru. Údajně to je na úrovni masturbace. No, tak uvidíme, co si pro nás věda do budoucna připraví.

Tiktoker pobouřil lidi videem s přítelkyní na vodítku 1

VIDEO: Tiktoker pobouřil fanoušky záběry, na kterých měl přítelkyni na vodítku. Co šíleného chtěl po cizích lidech?

reklama