Sex a vztahy

22. listopadu 2022 17:34

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Sex s robotem by si umělo představit 42 % lidí. Jaké to má podle expertů výhody?

Jak populární by v budoucnu mohl být sex s roboty?

Jak se svět stává díky sociálním sítím postupně menší a menší, stávají se zároveň lidé více a více osamělí. Není divu, že se tak nyní technologické společnosti předhánějí ve výrobě robotických společníků – vysavači počínaje a milenci konče. Jak navíc napovídá nejnovější studie, sex s robotem si už dnes dovede představit překvapivé množství lidí.

Odborníci se v anketě dotázali zhruba 1 200 lidí, jestli by si uměli představit milostný akt s robotickým společníkem. 42 % lidí řeklo, že rozhodně, 39 % pak dokonce prohlásilo, že by si s robotem umělo představit i vztah.

Obecně byli v této oblasti nadšenější muži spíš než ženy. Pánové robotům a moderním technologiím obecně věřili zhruba dvakrát častěji než ženy. Zajímavá byla i další anketa. Ta pochází tentokrát od Centra Karla Čapka pro studium hodnot ve vědě a technice a podle ní až tři čtvrtiny z 1 375 dotázaných uvedlo, že by sex s robotem nepovažovali za nevěru. Údajně to je na úrovni masturbace. No, tak uvidíme, co si pro nás věda do budoucna připraví.

Sdílejte článek
Štítky nevěra budoucnost lidé roboti Sex vztahy anketa

Přečtěte si také