ODHALENO: Sníte o sexu s kolegou nebo o naplácání? Tohle o vás prozradí erotické fantazie!

Sexuální představy jsou zdravé, žhavé a vyjadřují ta nejtajnější přání a touhy.

Ať už tajně toužíte po tom, aby vám partner naplácal, svedl vás neznámý muž v baru, nebo jste si užili pořádně žhavý sex na veřejnosti, je to odraz něčeho, co se vám odehrává v životě. Nejčastěji totiž sníte o tom, co si z nějakého důvodu v realitě nemůžete dopřát. Intimní fantazie však mají v životě své důležité místo. Jaké jsou ty nejčastější a co o vás prozradí ty vaše?

Noc s panem neznámým

Na nic se neptá, chytí vás za vlasy, vyhrne sukni a vrazí do vás svůj penis. Takové představy patří u žen, a možná i u mužů, k těm vůbec nejčastějším. Jsou rychlé, žhavé a anonymní, tudíž bez výčitek. Většinou přijdou na mysl ve chvíli, kdy toužíte po něčem novém a bezstarostném.

Sex s kolegou

Bylo by zvláštní, kdyby se vám člověk, se kterým trávíte většinu dne, nedostal nějakým způsobem pod kůži. Zálusk na kolegy má dokonce devět z deseti zaměstnaných, a to už je co říct. Taková fantazie může znamenat touhu po změně, přepracovanost či nevinné zakoukání se.

Nechat se ovládnout

Celý den hasíte problémy jiných a rozkazujete lidem, co mají dělat. Alespoň v posteli nebo ve vaší fantazii proto chcete být ta, která dostane naplácáno nebo spoutaná a nahá leží u čela postele. Ať už se jedná o představu naivní školačky a zkušeného učitele či přísného šéfa, který vám řekne, co máte dělat, chcete v životě vyzkoušet novou roli.

Skupinový sex

Swingers, grupáč nebo orgie. Snění o sexu s více lidmi najednou jen potvrzuje to, že jste velmi otevřený člověk toužící po pozornosti. Možná máte náročné období a pocit, že musíte vyjít všem vstříc a uspokojit spoustu dalších potřeb včetně těch svých.

Fantazie o bývalém

Tohle je jeden z nejčastějších erotických snů vůbec. Jeho význam je přitom úplně jednoduchý – stýská se vám nebo jen vzpomínáte na hezké časy. Berte však tyto představy jako jasné znamení toho, že nejste spokojení s vaší situací a je na čase to změnit.

Sdílejte článek
Štítky Sex fantazie erotické představy

Přečtěte si také