ODHALENO: Těchto 5 věcí chtějí ženy od mužů nejvíc. Věrnost to opravdu není

Ženy občas provádějí pro muže naprosto nerozluštitelné náznaky. Navíc ještě čekají, že to pak muž pochopí. Co chtějí od vysněného partnera doopravdy?

Muž, který umí vyvážit práci a zábavu. Když je totiž workoholik nebo navíc extrémní šetřílek, není to ono. Je stále ve stresu, napjatý a neumí se bavit. Tím není myšleno, aby byl nějaký povaleč. Proto ženy chtějí takového muže, který umí práci a zábavu vyvážit.

Muž, který se umí zasmát. Dá se s ním celkově lépe vyjít a vše bere s nadhledem. Žena se s ním může zasmát úplně všemu, jak filmu, tak trapasu v posteli. Smysl pro humor se ale rozhodně nevztahuje na rýpání a dělání si srandy z partnerky. V takovém případě dokážou být muži i vulgární nebo sprostí.

Muž, který se dokáže odvázat. Rád zkrátka experimentuje, objevuje, je kreativní a hravý. Nebojí se vyzkoušet něco nového. Tím je pro ženu zajímavý.

Muž, který se chová k partnerce hezky. Musí jí rozumět, být upřímný, mít smysl pro romantiku a chtít hodně sexu. Aby byl spolehlivý, zdvořilý a komunikativní, ale také aby dokázal partnerku utěšit. Zkrátka aby se ženou zacházel důstojně, respektoval její pocity a její osobu a zároveň byl partnerce oporou. Ano, možná to zní jako utopie, ale tohle ženy skutečně chtějí.

Muž, který se umí rozhodovat. Není nic horšího než muž, který na všechno řekne, že neví. Kam půjdete nebo co budete dělat? – Nevím, je to na tobě, budeme dělat, co budeš chtít. Takový muž působí, jako kdyby neměl vlastní názor. Mnohé ženy mají nějaký plán, jsou ale i takové, co se nerady rozhodují. Proto je dobré občas také převzít iniciativu nebo mít plán B.

Sdílejte článek
Štítky Sex muži vztahy co ženy chtějí

Přečtěte si také