Sex a vztahy

13. června 2020 17:54

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: Tipy na předehru, které musíte dělat u análního sexu. Co byste měli vyzkoušet?

I když možná není tak moc populární, má análek svoje příznivce. Když dodržíte určitá pravidla, budete si ho moci pořádně užít.

Příprava

Rozhodně se vyplatí pořádně se na to připravit. Nějakou elementární přípravou pro ženu je udělat si klystýr nebo se předem dostatečně vyprázdnit. Tak se určitě předejde nepříjemnému tlaku či bolesti.

Lubrikační gel

Ať už nějaký obyčejný, nebo třeba speciálně určený pro anální hrátky, gel je něco, bez čeho se neobejdete. Anální otvor není určený pro erotické hrátky, takže ho musíte pořádně navlhčit uměle. Gel aplikujte nejen na svaly kolem konečníku, ale i na partnerův prst/penis.

Dbejte na předehru

Neměli byste jít rovnou na věc, měla by tomu předcházet nějaká předehra, aby se partnerka dokázala uvolnit. Při předehře záleží individuálně na tom, co koho nažhaví – obyčejně dlouhé líbání, dráždění erotogenních zón. Čím delší předehra bude, tím by měl proběhnout anální sex snadněji.

Masáž okolí

Než dojde k samotnému „průniku“, je dobré namasírovat a uvolnit také okolí konečníku jako takového. Svěrač je totiž pevný a než se uvolní, nějakou dobu to může trvat. Je dobré napřed vyzkoušet anální kolík či menší vibrátor. Takové hračky pak usnadní i průnik penisu a konečně může dojít k samotnému análnímu sexu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také