ODHALENO: Tohle je 10 znaků, podle kterých žena pozná ideálního muže. Pánové, máte je všechny?

Když se řekne ideální muž, většině žen se vybaví svalnatá postava, lehké strniště a k tomu skvělý smysl pro humor. Samozřejmě každá dáma má trochu odlišná kritéria a od svého vyvoleného očekává něco jiného. Teď se však spojila věda ve jménu toho, aby zjistila, co vlastně dělá z pánů ty ideální muže pro život.

  1. Husté obočí a ostré rysy. Většina žen uvádí, že je pro dlouhodobější vztahy přitahují muži, kteří mají ostře řezané rysy. No, co si budeme povídat, on takový Brad Pitt a Johnny Depp mluví za vše.
  2. Vousy. Dámy ocení lehce zarostlé pány. Muži, kteří jsou oholení úplně do hladka zas tak moc ženy nepřitahují. Takže pánové, žiletky nechte v šuplíku!
  3. Jizvy. Ženám byly ukázány fotografie mužů, kteří měli ve tváři jizvy a většina z nich je shledala jako sexy znak. Těžko říct, jestli v nich viděly nějaké bojovníky/ochránce?
  4. Úsměv. Tak tohle funguje i u opačného pohlaví. Podle vědců je však ještě účinnější, pokud je ve výrazu muže vidět trochu stydlivosti.
  5. Věk. Když se má žena rozhodovat mezi dvěma muži, dává prý přednost tomu, který je o něco starší. Jsou pro ně totiž ztělesněním sebejistoty, moudrosti a nezávislosti.
  6. Šetřivost. Ženy jsou rády, když vedle sebe mají muže, který to umí s penězi a ví, jak šetřit. Cítí se vedle něho jistěji, protože ví, že je dokáže zabezpečit.
  7. Zvířata. Když žena vidí muže se zvířetem, podle vědců ji probíhá v hlavě něco jako: „Když se dokáže postarat o zvíře, dokáže to i se mnou a s dítětem.“ My si myslíme, že ten, kdo má rád zvířata bude především hodný člověk.
  8. Hra na hudební nástroj. Chlap, co umí na něco hrát, a ještě k tomu zpívat? To zlomí nejedno dívčí srdce.
  9. Vůně. Zase ta vůně, pravděpodobně už jste to slyšeli nejmíň tisíckrát. Ale opravdu se vyplatí investovat do kvalitního parfému, není nic víc sexy, než když chlap krásně voní.
  10. Smysl pro humor. To je asi to vůbec nejdůležitější, co dělá muže tím ideálním partnerem a společníkem pro život. Není nic lepšího, než když vás vaše polovička dokáže rozesmát ve chvíli, kdy zrovna nemáte svůj den.
Sdílejte článek
Štítky věda krása Ženy muži ideální muž vzhled přitažlivost

Přečtěte si také