I vztahy mají svá pravidla
Autor: iStock I vztahy mají svá pravidla

ODHALENO: Tohle je 5 jednoduchých faktů, které potřebujete vědět o vztazích

Publikováno: 01.08.2021
Tak jako všechno, i ve vztahu mohou mít dva lidé určitá očekávání. Proto je důležité vědět, jak k nim přistupovat.

reklama

  1. „Na začátku musí být vášeň.“ - Ne všechny vztahy začínají bláznivou zamilovaností. Proto je důležité věnovat pozornost nejen vášni, ale také pocitu bezpečí, pohodlí a společnému smyslu pro humor.
  2. „Šťastní partneři mají podobné zájmy.“ - Když máte ráda operu a váš přítel hip hop, neznamená to, že spolu nebudete vycházet. Ale společné koníčky jsou něco, vás spojí. A společné činnosti dokáží prohloubit vztah.
  3. „Spokojené páry se nehádají.“ - Pokud se nikdy nepohádáte, je něco divně. Může to znamenat, že jste si navzájem lhostejní. Rozhodně byste si ale neměli nadávat sprostě. Malé hádky jsou naprosto normální a jsou téměř v každém vztahu.
  4. „Šťastní partneři mají rádi rodinu toho druhého.“ -  Neočekávejte, že váš partner bude vaši rodinu bezpodmínečně zbožňovat. Stejně tak vy nemusíte být fanouškem té jeho. Ve vašem vztahu jde o vás dva.
  5. „Šťastní partneři jsou pořád spolu.“ – Po nějakém čase potřebuje každý člověk nějaký čas pro sebe. Je proto důležité, aby si partneři poskytli vzájemný prostor pro své přátelé nebo koníčky.

reklama