ODHALENO: Tohle je 5 jednoduchých faktů, které potřebujete vědět o vztazích

Tak jako všechno, i ve vztahu mohou mít dva lidé určitá očekávání. Proto je důležité vědět, jak k nim přistupovat.

  1. „Na začátku musí být vášeň.“ - Ne všechny vztahy začínají bláznivou zamilovaností. Proto je důležité věnovat pozornost nejen vášni, ale také pocitu bezpečí, pohodlí a společnému smyslu pro humor.
  2. „Šťastní partneři mají podobné zájmy.“ - Když máte ráda operu a váš přítel hip hop, neznamená to, že spolu nebudete vycházet. Ale společné koníčky jsou něco, vás spojí. A společné činnosti dokáží prohloubit vztah.
  3. „Spokojené páry se nehádají.“ - Pokud se nikdy nepohádáte, je něco divně. Může to znamenat, že jste si navzájem lhostejní. Rozhodně byste si ale neměli nadávat sprostě. Malé hádky jsou naprosto normální a jsou téměř v každém vztahu.
  4. „Šťastní partneři mají rádi rodinu toho druhého.“ - Neočekávejte, že váš partner bude vaši rodinu bezpodmínečně zbožňovat. Stejně tak vy nemusíte být fanouškem té jeho. Ve vašem vztahu jde o vás dva.
  5. „Šťastní partneři jsou pořád spolu.“ – Po nějakém čase potřebuje každý člověk nějaký čas pro sebe. Je proto důležité, aby si partneři poskytli vzájemný prostor pro své přátelé nebo koníčky.
Sdílejte článek
Štítky hobby partnerství vztah vztahy láska

Přečtěte si také