5 způsobů, kterými nažhavíte každou, co projde kolem! Tohle byste měli hned zkusit

Je to tak jednoduché. Budete za hvězdu u každé, která se jen přiblíží.

Svádění nebo umění přitažlivosti může vypadat jako pěkný oříšek. Může se nám zdát, že pokud na takové věci nemáme talent, nic s tím nenaděláme. Tady je 5 rad, jak zabodujete naprosto kdykoliv.

1. Mluvte o sexu sprostě

Nemyslíme tím mluvit jako dlaždič, ale občas rozhovor okořenit nějakým vulgárním slovíčkem. Mluvit vulgárně je obecně uznáváno jako bezrizikový způsob, jak se zapojit do určité úrovně intimity.

2. Smějte se

Lidé se podvědomě obklopují pozitivními lidmi, proto se smějte. V ostatních váš úsměv vyvolá optimistický pocit a odstraní prvotní seznamovací bariéry. Navíc vám pomůže si udržet pozornost vašeho milostného zájmu, a to dokonce bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte.

3. Vytvořte napínavé situace

Nešťastná situace, která zvyšuje sexuální napětí, je opravdovým afrodiziakem. Takový nečekaný tělesný kontakt, pomáhá překonat sociální bariéru a vyvolá v sexuální napětí. Aby to fungovalo, musí vše vypadat nevinně a náhodně.

4. Uklidněte mysl

Dalším způsobem, jak získat někoho, koho považujete za atraktivní, je rozvíjet uvolnění uvnitř své vlastní bytosti. Uvolněnost ovlivní vaši interakci s fyzickým světem a vaše svádění. Klidný člověk umí lépe posoudit své prostředí a jednat s rozmyslem.

5. Nešetřete pohledy

Několik letmých pohledů směrem k potenciálnímu partnerovi určitě není na škodu. Tento přístup k svádění pomáhá překonat stydlivost z prvního setkání. Tento způsob nevinného svádění velmi snižuje riziko odmítnutí.

Sdílejte článek
Štítky Sex vztahy rady flirt

Přečtěte si také