ODHALENO: Tohle je 6 míst na ženském těle, které muži považují za nejvíc sexy! Pánové, souhlasíte?

Tohle jsou nejčastější odpovědi mužů. Každý chlap má samozřejmě svou vlastní chuť, takže na tuto otázku není správná ani špatná odpověď. Ale podělíme se o nejčastější odpovědi, které muži poskytli.

Určitě jste se na tuto otázku ptala svého přítele – jaká část na vašem těle mu přijde nejvíce sexy. Odpověděl něco, co jste nečekala? Podívejte se na 6 míst na ženském těle, která jsou podle mužů úplně ty TOP.

1. JEJÍ TVÁŘ

Jedna z nejoblíbenějších odpovědí mezi muži byla, že všechno závisí na obličeji. Pokud má krásnou a upravenou tvář, je vyhráno. Je to doslova korunní klenot ženského těla.

2. JEJÍ PRSA

Samozřejmě tohle byla nejčastější volba. Prsa jsou skvělá! Ať už se popíšete jako "dolňák" nebo "horňák", každý muž ocení dobrá prsa.

3. JEJÍ KRK

Nebyla to tak častá odpověď jako u zadku či prsou, ale objevila se celkem často. Krk je velmi smyslná oblast a často i erotogenní.

4. JEJÍ NOHY

Už ve starých filmech ženy ukazovaly nožky, když potřebovaly, aby jim zastavilo auto. To platí dodnes. Krásné upravené nohy dělají s chlapem divy.

5. JEJÍ OČI

Jak romantické. Ano, kluci milují ženu kvůli jejich očím. Mohou vám říct všechno, co potřebujete vědět o osobě.

6. JEJÍ ZADEK/BOKY

Mnoho mužů říká, že je to ta část zad, kde se setkávají boky se zadkem. Ženy jsou krásné díky jejich křivkám a tahle oblast sem určitě patří.

Sdílejte článek

Přečtěte si také