ODHALENO: Tohle je 6 pravdivých důvodů, proč chlapi milují komplikované ženy! Holky, co děláte špatně?

Tohle jsou důvody, proč jsou pro muže přitažlivější komplikované ženy.

Určitě to znáte. Kluk, o kterého vážně stojíte a snesla byste mu modré z nebe, si nakonec vybere naprosto nepochopitelně holku, která je opravdu nepředvídatelná a tak trochu mrcha. Tady je 6 důvodů, proč to tak je.

1. NIKDY NUDA

Chlapi nesnášejí nudné ženy, o které nemusí bojovat. Chtějí zažít pravé dobrodružství a ulovit si svou kořist. Milují holky, pro které život není nudná rutina.

2. TAJEMNOST

Tyto holky představují jedno velké tajemství. Nikdy si chlap není jistý, jak to všechno dopadne, a zažívají tak nejasné dobrodružství. Tohle chlapy velmi přitahuje.

3. NECHTĚJÍ VLASTNIT

I komplikované ženy touží po opravdové lásce, ale dokážou si představit, že je láska trochu jiná a to tím způsobem, že muže nepotřebují doma. Nemají nutkání muže měnit a převychovávat.

4. JINÝ POHLED NA SVĚT

Jejich divoká povaha zakrývá citlivost. Mají za sebou zajisté nějaké vztahové zkušenosti, které je formovaly. Nemyslí si, že jsou perfektní a přijímají své chyby s hrdostí. Pokud v něčem nemají pravdu, rády se ponaučí a dělají věci jinak.

5. NECHTĚJÍ POHÁDKU

Vědí, že život není procházka růžovým sadem a nevyžadují prince na bílém koni. Tyto ženy bývají velmi trpělivé, což je asi jejich největší zbraň. Nespěchají a tím většinou dosáhnou svého.

6. CHLAP PRO NĚ NENÍ VŠE

Mají velké cíle, které jsou pro ně velmi důležité. Muže většinou vlastně ani nepotřebují. Na prvním místě mají vždy sebe. Mají dar muže motivovat a vyprovokovat je k tomu, aby se snažili být lepší než ženy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také