ODHALENO: Tohle je 6 věcí, které vás mohou učinit méně atraktivní. Neděláte je taky?

Krása je pomíjivá a velmi individuální věc. Každý z nás na ni může mít trochu odlišný pohled. Přesto však existuje pár drobností, na kterých se shoduje většina odborníků. Následující seznam vám ukáže, co všechno vám může ubrat na kráse.

Špatná gramatika

Ano, je to tak. Podle statistik získaných od mužů i žen je zřejmé, že až 75 procent dává přednost lidem, kteří nepíší gramatické chyby.

Špatný make-up

Všeho moc škodí. Mužům se nelíbí příliš přemalované ženy. Většina z nich upřednostňuje pouze lehký make-up.

Apetit

Hladový muži prý koukají po vyšších ženách. Tahle studie je trošku zvláštní, každopádně my si myslíme, že láska prochází žaludkem. Takže na rande choďte vždycky pořádně najedený a spokojený. Pokud jste hladový, můžete být víc ve stresu a v některých případech také agresivní. Takovou vizitku byste nechtěli.

Kamenná tvář

Pokud se neusmíváte, většinou na lidi neuděláte dobrý dojem. Počáteční sympatie jsou velmi důležité, zapracujte na tom!

Příliš mnoho tajemství

Neříkáme, abyste na sebe hned všechno vyslepičili. Ale pokud si necháváte hodně věcí pro sebe, nikdy v tom druhém nevzbudíte dostatečnou důvěru ve vás.

To, jak se chováte k ostatním

Vaše vystupování, jednání a zvyky z vás dělají to, co jste. Pokud jste příliš zahledění sami do sebe a nejednáte s lidmi s úctou, většinou na ostatní neuděláte dobrý dojem.

Sdílejte článek
Štítky Sex krása Ženy muži atraktivita vztahy make-up přitažlivost

Přečtěte si také