návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: Tohle je důkaz, že váš partner myslí při sexu jen na sebe. Jak to rychle poznáš?

Když myslí chlap při sexu jenom na sebe, je to trochu problém. Možná ne pro něj, ale pro tebe jako ženu určitě.
Vydáno: 09.10.2019
Co muži nesnáší při sexu? 1
Autor: istock.com Co muži nesnáší při sexu? 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Když myslí chlap při sexu jenom na sebe, je to prostě problém. Nezáleží při tom úplně na tom, jestli jde o milenecký vztah, nebo dlouhodobé partnery. Jasně, při mileneckém vztahu asi pravděpodobněji narazíme na sobeckého chlapa. Ovšem milování by nikdy nemělo být o tom, že je uspokojený jenom jeden z páru. K čemu ti pak takový sex je, že jo? Když se musíš stejně nakonec udělat sama. O to víc pak nepotěší, když je v posteli sobecký tvůj partner. Tyhle věci mají většinou sexuální sobci společné.

1. Žádná předehra. I když je pro většinu ženských nejzásadnější, odbude ji chlap pár doteky, nebo ji úplně vynechá. Přitom hodně žen může díky nedostatečné předehře i bolest.

2. Je mu jedno, co chceš ty. Když v posteli chceš něco zkusit, nemluví o tom, nebo se tomu vysměje. Prosazuje spíš vlastní potřeby.

3. Váš orgasmus pro něj není důležitý. Anebo ho vnímá spíš jako měřítko, jak je dobrý v posteli. Sex pro něj končí tehdy, když je „hotový“ on.

4. Chlubí se před kámoši. Nemůžete to zjistit úplně hned, ale jsou jisté známky. Jako že se s vámi třeba často fotí, nebo chce fotit.

Co muži nesnáší při sexu? 1

14 strašlivých věcí, které muži nechtějí, aby se při sexu opakovaly! Dámy, co už nikdy, NIKDY nedělejte?

Článek je zařazen v: Sex , sobec , sexuální sobec , sobecký v sexu