návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: Tohle je důvod, proč už vás chlap sexuálně nebere. Víte, čím to je?

Jestli už to v posteli není jako dřív, protože vás chlap jednoduše nepřitahuje, může to mít několik příčin. Pokusíme se teď společně na některé z nich přijít.
Vydáno: 02.09.2019
Rande
Autor: istockphoto.com Rande
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Důvodů, proč to neklape tak jako dřív, může být celá řada. Necháme stranou to, že máte zrovna špatnou náladu, jde spíš o to, když je vám fyzický kontakt s daným mužem až nepříjemný. To, že se sexuální přitažlivost po čase ztratí, trápí dost párů. Základní otázka, kterou si musíte položit, je to, jestli vás chuť na sex přešla úplně, anebo byste si dovedla představit sex s někým jiným.

Zkuste se zeptat sama sebe také na to, jestli na začátku vašeho vztahu fungovala přitažlivost dobře, nebo jestli jste si spíš muže vybrala podle racionálních důvodů – jako třeba to, že by to byl dobrý partner. Protože jestli to bylo z rozumu, či tam byla chemie, to je dost velký rozdíl. V takovém případě nemůžete čekat, že se to někdy zlepší. Jde také o to, jestli vám partner „voní“ a fyzicky vás přitahuje.

Někdy může být na vině to, že přibral, jindy to, že mu příliš nevoní dech. Obojí se dá řešit, ale musí být vůle s tím něco dělat. Kromě vzhledových problémů se ale také mohlo změnit chování partnera, kdy vás ponižuje, chová se k vám neohleduplně anebo vám příliš nedává najevo lásku.  

Ranní sex.

ODHALENO: 10 věcí, které holce proběhnou hlavou při ranním sexu. Pánové, není lepší to zkusit večer?

Článek je zařazen v: vztahy , Sex , muži , Ženy , sexuální přitažlivost , atraktivita