reklama

reklama

Ženy Muži Vztahy

ODHALENO: Tohle je důvod, proč ženy nejvíc přitahují grázlové a manipulátoři. Co je na nich tolik vzrušuje?

Publikováno: 04.11.2019
Sice je obecně známo, že ženy spíš rajcují právě hajzlíkové než hodní chlapci. Ovšem nikdy se pořádně nepřišlo na to, proč tomu tak je. Odpověď hledali experti z Kanady.

reklama

Muži, kteří ženy na podvědomé bázi nejvíc přitahují, nemusí být ani ničím speciální. Úplně jim stačí ke štěstí u žen to, že mají vysokou sebedůvěru, která ženy k sobě přitahuje. Rozhodně o sobě nepochybují. Ovšem to je zároveň kámen úrazu. Často o sobě nepochybují právě psychopati, kteří nemají nejmenší problém manipulovat s ostatními lidmi.

Expertům z Kanady se podařilo prokázat, že hajzlíkové jsou pro ženy skutečně atraktivnější právě proto, že umí používat svůj šarm, aby dosáhli svého cíle. V experimentu právě muži s psychopatickými schopnostmi získali u žen nejvíce bodů. Lidé s psychopatickými rysy se tak dle expertů drží ve společnosti právě proto, že jde o evoluční výhodu – tito jedinci mají víc úspěchu v sexu, tudíž zplodí více potomků. Jsou to však zároveň otcové, kteří se o potomky nepostarají, pokud o ně ztratí zájem. Psychopati totiž jednají vždy k vlastnímu prospěchu.

Zlé dítě

Proč jsou dnešní děti sobečtí psychopati? Chyba je v jednom bodu výchovy, potvrdili vědci

reklama