návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: Tohle je důvod, proč ženy nejvíc přitahují grázlové a manipulátoři. Co je na nich tolik vzrušuje?

Sice je obecně známo, že ženy spíš rajcují právě hajzlíkové než hodní chlapci. Ovšem nikdy se pořádně nepřišlo na to, proč tomu tak je. Odpověď hledali experti z Kanady.
Vydáno: 04.11.2019
Ženy Muži Vztahy
Autor: istockphoto.com Ženy Muži Vztahy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Muži, kteří ženy na podvědomé bázi nejvíc přitahují, nemusí být ani ničím speciální. Úplně jim stačí ke štěstí u žen to, že mají vysokou sebedůvěru, která ženy k sobě přitahuje. Rozhodně o sobě nepochybují. Ovšem to je zároveň kámen úrazu. Často o sobě nepochybují právě psychopati, kteří nemají nejmenší problém manipulovat s ostatními lidmi.

Expertům z Kanady se podařilo prokázat, že hajzlíkové jsou pro ženy skutečně atraktivnější právě proto, že umí používat svůj šarm, aby dosáhli svého cíle. V experimentu právě muži s psychopatickými schopnostmi získali u žen nejvíce bodů. Lidé s psychopatickými rysy se tak dle expertů drží ve společnosti právě proto, že jde o evoluční výhodu – tito jedinci mají víc úspěchu v sexu, tudíž zplodí více potomků. Jsou to však zároveň otcové, kteří se o potomky nepostarají, pokud o ně ztratí zájem. Psychopati totiž jednají vždy k vlastnímu prospěchu.

Zlé dítě

Proč jsou dnešní děti sobečtí psychopati? Chyba je v jednom bodu výchovy, potvrdili vědci

Článek je zařazen v: vztahy , Ženy , muži , psychopati , manipulativní psychopati , seznamování , experiment , Sex , rande