reklama

reklama

Tohle je ideální velikost prsou.
Autor: Profimedia.cz a iStock.com Tohle je ideální velikost prsou.

ODHALENO: Tohle je ideální velikost prsou podle mužů! Opravdu mají chlapi rádi obří melouny?

Publikováno: 13.11.2017
Jakou velikost by měla mít ideální prsa?

reklama

Je to otázká stará skoro jako lidstvo samo. Jaká velikost prsou je ta ideální? Na tom, že ženské poprsí přitahuje všechny muže, se shodneme snad všichni. Jakou velikost ovšem nejvíce preferují? Opravdu mají rádi velká prsa, nebo snad u nich překvapivě bodují dívky s malými ňadry?

Právě na to se snažil najít odpověď nejnovější světový výzkum, v němž se ptali tisícovky Američanů a Evropanů, kteří se podělili se svými názory o jejich preferencích. A jaké přinesl výzkum výsledky? 

Která země má nejkrásnější ženy?

ODHALENO: Tohle je 12 zemí s nejkrásnějšími ženami světa! Kolikáté skončilo Česko?

Jsou vlastně docela překvapivé. Absolutními vítězi se totiž stala prsa, na něž pasuje podprsenka s košíčky velikosti C. To je zároveň průměrná velikost ňader u Američanek a Evropanek. Pro tuto velikost hlasovalo  54 % mužů. Za ideální ji zároveň považuje i 60 % žen. Třetina z dotazovaných pak dává přednost opravdu velkým prsům, jen 11 % se pak spokojí s tařka plochým hrudníkem. Nejméně atraktivně se jeví košíčky velikosti AA, které nejsou ideální ani pro jedno procento mužů. 

Sluší se pak dodat, že na těchto výsledcích zřejmě opravdu něco bude. Odpověď na tuto otázku hledal již dříve průzkum na Karlově univerzitě v Praze. A ten přinesl takřka totožné výsledky. Muži tak podle obou studií preferují středně velká prsa. Důvodem může být kromě estetického potěšení také fakt, že ženy s většim popsím mají větší level estrogenu, což znamená, že jsou více plodné.

 

Typy ženských zbraní

Tohle je 9 typů ženských prsou! Která z nich vlastníte vy?

I prsa vyžadují určitou péči.

Dámy, tohle je 9 věcí, které byste neměly dělat svým prsům

reklama