ODHALENO: Tohle je nejmenší kondom na světě pro muže s žížalou v kalhotech. Pánové, vážně používáte správnou velikost?

Pokud máte malý penis, rozhodně se nestyďte koupit si na něj kondom odpovídající velikosti.

Velikost penisu, která je příliš malá pro jakýkoliv kondom, asi přizná jen málokterý muž. Přesto však určitě existují tací, kteří s tímto bojují. To naznačuje už jen fakt, že poptávka po ochraně pro menší rozměry se v poslední době zvyšuje. A na tento trend reagovala i jedna společnost se sídlem ve Velké Británii, která ve snaze definitivně vyřešit tento problém přišla na trh s nejmenším kondomem na světě.

Jeho rozměry jsou 8 cm na délku, 2,6 cm na šířku. To je téměř polovina již prodávaných kondomů pro menší velikost penisu. Ty totiž podle TheFit ve skutečnosti nejsou o moc menší než kondomy pro průměrnou velikost. U méně obdařených pánů pak velmi často dochází při pohlavním sexu k vyklouznutí penisu z kondomu. A to pravděpodobně žádný uživatel této formy antikoncepce nechce.

Společnost k tomuto tématu dokonce nabízí grafiky, které dokazují, že rozdíly v rozměrech se skutečně příliš neliší. Délka obou typů totiž začíná na 17 centimetrech a šířka je taktéž prakticky stejná (3,3 cm a 3,1 cm). Podle společnosti je však nejdůležitější tzv. nominální šířka, o které příliš lidí neví, přestože musí být vytištěna na každé krabičce od kondomů v rámci Evropy. Tato veličina označuje šířku kondomu na jeho otevřeném konci, nebo chcete-li začátku, když je položený či plochý. Pokud si tedy muž chce koupit kondom správné velikosti, musí se zaměřit právě na tuto míru. Takže pánové, odhoďte stud a vyražte na nákup, za ty prožitky bez věčného „vypadávání“ to stojí, nemyslíte?

Sdílejte článek
Štítky novinky žížaly Velká Británie Evropa penis kondom kondomy odhaleno malý penis

Přečtěte si také