Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: Tohle je nový způsob nevěry, který ničí vztahy! Děláte tuhle věc taky?

Pokud si stále prohlíží fotky svého ex, dávejte si pozor!
Vydáno: 17.01.2018, redakce
Děláte tohle taky?

Podle psychologa Martina Graffa se v poslední době objevil mezi lidmi nový trend tzv. mikro-podvádění. Tenhle nenápadný druh chování je přesně na hranici mezi věrností a legitimním podváděním, i tak je na něj třeba si dávat pozor, protože vám zcela klidně může zničit celý vztah.

Mikropodvádění je, když se přátelíte s někým, kdo není váš partner. Posíláte si fotky, flirtujete, ale svému protějšku o tom neříkáte. Takového člověka můžete mít v telefonu pod nenápadnou přezdívkou, vaše konverzace můžete záměrně promazávat a taky s ním můžete rozebírat váš momentální vztah, přičemž vašeho partnera za jeho zády pomlouváte. Mimo jiné sem ale patří i posílání smajlíků svým bývalým a tajné procházení si jejich Instagramu.


S mikropodváděním souvisejí také nedávné studie, které odhalily, že čím více lidé užívají sociální sítě, tím více hádek vedou se svým partnerem v reálném životě. To pak může mít na vztah negativní dopady.

Muži i ženy přiznali, co ještě nepovažují za nevěru

Je líbání podvádění? Muži i ženy přiznali, co ještě nepovažují za nevěru! Výsledky vás překvapí!

Všímejte si detailů

ODHALENO: 9 jasných znamení, z kterých poznáte, že vás přítelkyně podvádí! Dělá tohle i vaše holka?

Reklama
Článek je zařazen v: trend, Sex, podvádění, vztah, sociální sítě, internet, Instagram, ex
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama